Spam and Phishing

SPAMTITAN GATEWAY ПРОГРАМНЕ РІШЕННЯ ПРОТИ СПАМУ

SpamTitan Gateway – це потужне рішення проти спаму, яке забезпечує мережевих адміністраторів великою кількістю інструментів для контролю над потоком пошти та захисту від небажаної електронної пошти та шкідливого програмного забезпечення.

SpamTitan Gateway має повний набір функцій, який підходить для будь-якого бізнесу, а також цілий спектр функцій, розроблених спеціально для постачальників послуг, які пропонують антиспам-послуги своїм клієнтам. Рішення може бути розгорнуто як рішення шлюзу або розміщено в хмарі. Хмарне рішення легко інтегрувати в існуючу інфраструктуру і розгортається напряму. SpamTitan Cloud дозволяє компаніям фільтрувати трафік електронної пошти організації без будь-яких дорогих або трудомістких накладних витрат.

Рішення гарантує 99,97% виявлення спаму через багатошаровість аналізу спаму в тому числі; чорні списки реального часу (RBL), списки веб-сайти, виявлені в небажаних електронних листах (SURBL), основи політики відправника та байєсівський аналіз. Це у поєднанні з низьким коефіцієнтом помилково позитивних 0,03% дозволяє бути спокійним, знаючи, що ваші користувачі ніколи не втрачають справжню електронну пошту, але захищені від небажаної електронної пошти.

Блокування вірусів та шкідливих програм

Рішення, яке отримало багато нагород, містить подвійний антивірусний захист; Bitdefender і Clam AV, які служать для блокування вірусів та шкідливих програм, які намагаються проникнути у вашу мережу через електронну пошту.

Білий список / чорний список

Рішення дозволяє внести в білий / чорний список електронну пошту відправника адреси, це означає, що ви можете завжди дозволити блокувати пошту з певної адреси електронної пошти.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну SPAMTITAN GATEWAY ПРОГРАМНЕ РІШЕННЯ ПРОТИ СПАМУ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені