Spam and Phishing

SPAMTITAN FOR OFFICE365 ЗАХИСТ ВІД ФІШИНГОВИХ ЗАГРОЗ

Microsoft Office 365 – одна з провідних програмних платформ у світі, яка може похвалитися понад 120 мільйонами бізнес-користувачів. Незважаючи на те, що фільтр спаму Office 365 забезпечує достатній рівень безпеки, деякі компанії вважають, що їм бракує захисту від високотехнологічних кіберзагроз, особливо фішингових атак. Через це багато організацій приймають поглиблену стратегію захисту, використовуючи SpamTitan, щоб захистити своїх користувачів Office 365 від просунутих та постійних фішингових загроз.

SpamTitan для Office 365 дозволяє вам доповнити власний захист електронної пошти Office 365 з надійним захистом від фішингу від спеціального постачальника послуг безпеки. SpamTitan для Office365 додає розширений захист, такий як захист від фішингу та захист від нульових днів.

Особливості

SpamTitan включає безліч функцій, що доповнюють фільтр спаму в Office 365, зокрема:

 • SpamTitan фокусується на глибокому захисті, захищаючи від шкідливих програм, спроб фішингу та атак нульових днів.
 • Прогнозуючі методи, включаючи байєсівський аналіз, евристику та машинне навчання, блокують нові різновиди фішингу та атак нульового дня, перш ніж вони потраплять у вашу поштову скриньку.
 • Евристичні правила виявлення фішингу на основі заголовків повідомлень та ін. Вони часто оновлюються для виялення нових загроз.
 • Швидке розгортання як шлюз або хмарне рішення.

Проста синхронізація з Active Directory та LDAP.

 • Адміністрація здійснюється через веб-портал. Агенти не потрібні.
 • Рівні довіри до спаму можуть застосовуватися користувачем, групою користувачів та доменом.
 • Відправники / IP-адреси білого або чорного списків.

SpamTitan нескінченно масштабований і універсально сумісний.

Поєднання цих функцій гарантує, що SpamTitan захищає користувачів і компанії, використовуючи Office 365 від фішингу, спроб видавання себе за іншу особу та атак BEC (компрометація ділової електронної пошти).

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну SPAMTITAN FOR OFFICE365 ЗАХИСТ ВІД ФІШИНГОВИХ ЗАГРОЗ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені