TMX Atrium обирає комутатори серії QFX3500 від Juniper Networks для швидкого виконання своїх глобальних фінансових операцій

11.06.2024 91

ЛОНДОН — Компанія Juniper Networks, лідер у сфері мережевих інновацій, оголосила, що її технології комутації та маршрутизації були розгорнуті в TMX Atrium. Це забезпечить гнучкість, низьку латентність та високі швидкості підключень до сервісів фінансових організацій. TMX Atrium встановила комутатори QFX3500 компанії Juniper Networks у своїй мережі для передачі ринкових даних швидше та надійніше, досягаючи швидкості 1,6 гігабіт на секунду, що еквівалентно завантаженню одного фільму через Інтернет кожні вісім секунд.

Компанія TMX Atrium, з присутністю у 12 країнах Північної Америки та Західної Європи, обрала надійну, швидку та захищену мережу від компанії Juniper з можливістю забезпечення підключення до 27 основних торгових майданчиків та виходом на нові ринки. Провайдер розміщує свої точки присутності (Points of Presence) у центрах обробки даних, де є великі торгові майданчики та, відповідно, великі фонди ліквідних активів. Маршрутизатори Juniper Networks серії MX 3D підтримують нові точки присутності у нових регіонах і допомагають TMX Atrium відповідати зростаючим вимогам своїх клієнтів та забезпечувати необхідні канали обміну даними.

Технологічні рішення Juniper Networks, засновані на операційній системі Junos, були розгорнуті на рівні дистрибуції, в якості клієнтських пристроїв, а також на рівні ядра їх мережі. Ethernet комутатори серії Juniper EX та міжмережеві шлюзи серії Juniper SRX знаходяться в ядрі мережі, а додаткові комутатори серії EX використовуються на рівні дистрибуції, де вони забезпечують пропускну здатність до кількох сотень мегабіт на секунду для клієнтів, які бажають використовувати multicast розсилки.

Основні факти

Juniper Networks дозволяє клієнтам TMX Atrium обробляти все більші обсяги ринкових даних швидше та простіше, ще й з підтримкою багатоадресної доставки.

Juniper Networks забезпечує масштабовану мережу з низьким рівнем затримок, яка відповідає суворим вимогам глобальних учасників фінансового ринку. А TMX Atrium, у свою чергу, допомагає клієнтам забезпечити майбутнє для своїх засобів зв’язку, пропонуючи мережу з можливостями масштабування до 100 Гбіт/с.

Рішення від Juniper Networks дозволяють TMX Atrium пропонувати своїм клієнтам найкращі у своєму класі інноваційні технології за доступною ціною.

TMX Atrium спрощує мережу, використовуючи в основі своєї мережевої інфраструктури обладнання Juniper Networks, яке працює на базі ОС Junos.

ОС Junos дозволяє обслуговуючому персоналу забезпечувати підтримку своїх клієнтів простіше та ефективніше, знижуючи експлуатаційні витрати та підвищуючи задоволеність користувачів.

TMX Atrium

“Технології комутації компанії Juniper Networks дозволили нам забезпечити ще краще обслуговування клієнтів. Наші клієнти впевнені в нашій здатності забезпечити якісний та безперервний зв’язок, а Juniper Networks забезпечує необхідну високу надійність та доступність при низьких експлуатаційних витратах.”
— Emmanuel Carjat, керуючий директор TMX Atrium

Juniper Networks

“Нова мережа TMX Atrium допоможе компанії реалізувати нові можливості та функціональність продуктів у нових пропозиціях для клієнтів і вивести їх швидко та легко на ринок. Встановлення ОС Junos забезпечує простоту експлуатації та відповідно спростить роботу з підтримки клієнтів для робочої групи TMX Atrium.”
— Mike Marcellin, віце-президент зі стратегії та маркетингу, Juniper Networks

Про компанію Juniper Networks

Juniper Networks працює у сфері мережевих інновацій. Начиная від персональних пристроїв і до центрів обробки даних, від кінцевих користувачів до провайдерів хмарних послуг, Juniper Networks постачає програмні і апаратні рішення, які трансформують досвід використання та економічну складову обчислювальних мереж. Додаткову інформацію можна знайти на сайті Juniper Networks або зв’язатися з Juniper у Twitter та Facebook.