London Internet Exchange обирає сімейство обладнання Juniper Networks PTX для ядра своєї мережі

11.06.2024 112

Лондон і Саннівейл, Каліфорнія — London Internet Exchange (LINX) та Juniper Networks, лідер у сфері інноваційних мережевих рішень, оголосили, що LINX, рівноправна членська асоціація операторів IP-мереж Інтернету та одна з найбільших точок обміну трафіком у світі, обрала транспортний комутатор серії Juniper Networks PTX для своєї робочої мережі. Це є частиною інфраструктурної ініціативи, розробленої для підтримки зростаючого рівня трафіку внаслідок збільшення обсягів цифрового контенту та кількості користувачів мобільним Інтернетом. Розгортання обладнання, яке стартувало у травні, буде другим етапом проекту, анонсованого LINX у жовтні 2011 року, зі створення нової мережі, призначеної для задоволення поточного та майбутнього споживчого попиту на онлайн сервіси.

Основні факти

Магістральний пакетний комутатор Juniper PTX5000 буде в центрі надійної мережі, яку використовують понад 400 мереж, включаючи мережі постачальників послуг і власників контенту з 50 країн, надаючи дані, голосову та відеозв’язок сотням мільйонів клієнтів через мобільні та фіксовані засоби зв’язку. З повним списком мереж можна ознайомитися на www.linx.net/about/memberlist.

Величезні рівні зростаючого мережевого трафіку для підтримки доступу до онлайн ресурсів з мобільних пристроїв вимагають надійної та масштабованої транспортної мережі. З провідною у галузі загальною пропускною здатністю системи в 8 Тбіт/с, транспортний комутатор PTX5000 підтримує неперевершену щільність високошвидкісних інтерфейсів в одному шасі для забезпечення необхідного рівня попиту.

Підтримуючи потоки HDTV, що працюють на швидкості 25 Мбіт/с, PTX5000 може передати 2500 годин оригінального телевізійного мовлення менш ніж за одну хвилину.

Інфраструктура LINX забезпечує засоби зв’язку для потокового онлайн мовлення з важливих подій, таких як нещодавній Ювілей королеви, чемпіонат Європи з футболу Євро-2012, Вімблдон, Олімпійські та Паралімпійські ігри 2012 року в Лондоні. І це все в доповнення до повсякденних багатосторонніх клієнтських потреб.

10 точок присутності (PoP) від LINX у Лондоні пов’язані за допомогою сімейства універсальних маршрутизаторів компанії Juniper Networks — MX 3D Universal Edge Routers, які встановлювалися на першому етапі розгортання нових мереж LINX наприкінці 2011 року.

Сімейства обладнання Juniper PTX і Juniper MX працюють на основі ОС Junos компанії Juniper, яка забезпечує для мережевої платформи LINX витонченість, економічну ефективність та простоту в обслуговуванні.

До складу LINX входять традиційні провайдери послуг, такі як BT, Deutsche Telekom і AT&T, контент провайдери, такі як BBC і Google, а також постачальники додатків, включаючи Microsoft.

Реалізація проекту здійснюється партнером компанії Juniper — Telindus Ltd.

“Масштабні події, що відбуваються цього літа в Лондоні, такі як Вімблдон і Олімпійські ігри, стануть чудовою нагодою для демонстрації можливостей нової мережі, яка буде основою для підтримки онлайн трансляцій, засобів зв’язку та соціальних сервісів, пов’язаних з цими подіями. Як правило, постачальники послуг стикаються з величезним зростанням попиту, обумовленого потребами користувачів у високих швидкостях з’єднань та високій якості потокового відео. Серія обладнання PTX є невід’ємною частиною ядра мережі, яке дозволить нам надавати масштабовану, надійну смугу пропускання для підтримки бізнес моделей наших партнерів. У свою чергу, вони зможуть забезпечити найкращу якість наданих послуг для своїх клієнтів у майбутньому,” — сказав Джон Саутер, генеральний директор LINX.

“Завдяки сімейству обладнання PTX, Juniper привносить визначальні в галузі стандарти для масштабування, забезпечення надійності та автоматизації ядра мережі, але з оптимізацією споживаної потужності, займаного простору та зниженою загальною вартістю володіння. У той час, коли мережеві ресурси знаходяться під тиском високих очікувань клієнтів, LINX надає своїм партнерам продуктивність, низькі затримки, легке управління та економічну ефективність, необхідні для досягнення балансу з потребами користувачів,” — зазначив Шон Долан, старший віце-президент EMEA, Juniper Networks.

Про LINX (London Internet Exchange)

London Internet Exchange є однією з найбільших точок обміну трафіком (IXP) у світі. LINX — це неприбуткове товариство, учасниками якого є інтернет-провайдери та контент-провайдери з усього світу. Додаткову інформацію можна знайти на www.linx.net/about.

Про компанію Juniper Networks

Juniper Networks працює у сфері мережевих інновацій та постачає програмні і апаратні рішення для широкого кола користувачів, від персональних пристроїв до центрів обробки даних, від кінцевих користувачів до провайдерів хмарних послуг. Додаткову інформацію можна знайти на сайті Juniper Networks або зв’язатися з Juniper у Twitter та Facebook.