Комутатор Huawei S5730-HI Series Switches

Комутатори серії S5730-HI

Комутатори серії Huawei S5730-HI – це фіксовані комутатори наступного покоління з підтримкою IDN, які надають фіксовані порти доступу з повною гігабітныстю, порти висхідного каналу 10 GE і розширені слоти для карт для розширення портів висхідного каналу.

Комутатори серії S5730-HI забезпечують власні можливості змінного струму і можуть управляти 1K AP. Вони забезпечують функцію безкоштовної мобільності, щоб гарантувати єдиний підхід взаємодії з користувачем, і VXLAN здатні реалізувати віртуалізацію мережі. Комутатори серії S5730-HI також мають вбудовані датчики безпеки і підтримують виявлення аномального трафіку, аналітику зашифрованих комунікацій (ECA) і виявлення загроз в масштабі всієї мережі. Комутатори серії S5730-HI ідеально підходять для рівнів агрегації і доступу в кампусних мережах середнього та великого розміру, а також на базовому рівні мереж філій і невеликих кампусних мереж.

Конвергенція дротового/бездротового зв’язку

Інтегрована функція бездротової мережі змінного струму управляє максимум 1 тис. бездротових точок доступу і забезпечує конвергенцію дротових і бездротових мереж.

Автоматизовані мережеві служби

Віртуалізація мережі на основі VXLAN автоматизує розгортання віртуальних мереж (VN), забезпечуючи «одну мережу для декількох цілей» і скорочуючи OPEX на 80%.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Комутатор Huawei S5730-HI Series Switches

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені