Huawei – незалежна приватна компанія, яка постачає своїм споживачам інформаційні та комунікаційні технології. Репутація Huawei стабільна протягом 30 років, тому все обладнання, яке компанія розробляє та постачає своїм клієнтам є безпечним та заслуговує на довіру. Huawei прагне забезпечити цифровим середовищем кожну людину, будинок та організацію тому, що має портфель інтегрованих рішень у чотирьох ключових областях таких, як: телекомунікаційні мережі, ІТ, інтелектуальні пристрої та хмарні сервіси.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Обладнання компанії Huawei поєднує в собі надійність і безпеку, забезпечуючи при цьому високий рівень продуктивності. Пристрої підтримують роботу новітніх технологій та дають змогу збільшити ефективність роботи підприємства будь-якого масштабу. Компанія розробляє обладнання для операторів зв’язку, державних установ та бізнесу.

  Яке мережеве обладнання виробляє компанія Huawei?

  Виробник випускає:

  • Маршрутизатори. Наприклад, пристрої серії Huawei NE вирізняються адаптивністю, гнучкістю та простотою використання. Додатково вони містять базові функції безпеки.
  • Бездротові точки доступу. Компанія Huawei випускає ефективні внутрішні та зовнішні моделі точок доступу, які дозволяють отримувати доступ до інтернету в місцях, де є мобільний зв’язок.
  • Комутатори. Телекомунікаційне обладнання, яке збільшує пропускну здатність і відмовостійкість. Комутатори Huawei легко інтегруються в IT-інфраструктуру. Виробник має рішення для кампусних мереж – Huawei Campus Switches. Також компанія виробляє обладнання для дата-центрів. Одні з актуальних моделей – комутатори серії Huawei Data Center Switches.
  • Обладнання для оптичних мереж. Компанія випускає ONU, OLTS, FTTB і FTTH. Це блоки і термінали для оптичних мереж, а також варіанти fiber-to-home і fiber-to-business.
  • Трансивери. Пристрої-прийомопередавачі перетворюють оптичний сигнал на електричний. Це можливо завдяки розгортанню інфраструктури на основі оптоволоконних з’єднань. Трансивери мають високу пропускну здатність.
  • Контролери. Програмне або апаратне обладнання, яке об’єднує всі пристрої в єдину керовану систему. Контролери вирізняються легкістю використання і дають змогу знизити експлуатаційні витрати.
  • Кабелі. Мають високу якість, що дає змогу збільшити продуктивність системи.

  Яке мережеве обладнання виробляє компанія Huawei?

  Додатково компанія виробляє системи для запобігання вторгнень, міжмережеві екрани, пристрої VPN і розробляє програмно-визначені рішення WAN.

  Характеристики та особливості мережевого обладнання Huawei

  Усі пристрої високопродуктивні і працюють на ліцензії Huawei. Обладнання дозволяє легко створити надійну IT-інфраструктуру, яка підтримує потреби малого, середнього та великого бізнесу.

  Переваги мережевого обладнання Huawei

  Серед основних переваг:

  • Масштабованість. Рішення компанії Huawei можна розгортати та масштабувати для стійкого, гнучкого і ефективного управління сучасною мережевою інфраструктурою.
  • Продуктивність. Обладнання здатне ефективно і з високою продуктивністю обробляти і передавати дані. Це важливий аспект для забезпечення якісної стабільної й ефективної передачі даних відповідно до завдань і потреб певного типу мережі.
  • Безпека. В обладнанні компанії Huawei вбудовані новітні механізми, які забезпечують загальний базовий захист від DDoS-атак та інших типів загроз. Проте, для покращення рівня безпеки рекомендується використовувати комплексний підхід, який містить як вбудовані механізми захисту, так і додаткові засоби безпеки, наприклад, антивірусне програмне забезпечення, моніторинг мережевої активності та регулярне оновлення налаштувань безпеки.

  Переваги мережевого обладнання Huawei

  Порівняння обладнання Huawei та Juniper Networks

  Параметр

  Huawei

  Juniper

  Підключення нових користувачів

  Є декілька документів для отримання інструкцій для нових користувачів по налаштуванню, обслуговуванню і оновленню: Quick Start Configuration, Maintenance Guide і Upgrade Guide.

  Є програма-інструкція для швидкого підключення користувачів: Quick Start Enterprise Switching.

  Безпека

  Шість сервісів контролю і постійно оновлювана база даних. Мережа поділяється на кілька доменів безпеки.

  Сервіси проводять аналіз архітектури мережі, оцінюють її безпеку, мінімізують кібератаки. Додатково формується звіт і рекомендації щодо покращення захисту.

  Відмовостійкі схеми живлення

  Підтримка стандартів PoE і PoE+ PoH (95 Вт).

  Підтримка PoE.

  Чому варто придбати обладнання Huawei в ITBIZ

  Системний інтегратор ITBIZ пропонує купити мережеве обладнання Huawei за доступними цінами. Звернутися в нашу компанію варто з кількох причин:

  • Навчання персоналу. Наші фахівці консультують та навчають правилам використання обладнання для зменшення ризиків появи поломок або несправностей.
  • Підтримка, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Компанія ITBIZ лояльна до своїх клієнтів, тому технічні спеціалісти компанії допомагають усунути проблеми в роботі обладнання навіть після закінчення гарантійного терміну. У разі будь-яких неполадок в роботі або поломок, технічні спеціалісти системного інтегратора ITBIZ оперативно приїжджають на об’єкт і на місці перевіряють роботу обладнання. За необхідності роблять заміну пристроїв.
  • Тестування. Компанія надає можливість безкоштовно провести тест-драйв обладнання протягом 14 днів перед покупкою. Тест дасть змогу визначити наскільки ефективно пристрої вирішують завдання вашого бізнесу та підібрати оптимальний варіант.

  Найбільш актуальне мережеве обладнання Huawei в наявності на складі ITBIZ. В разі якщо на складі немає потрібної моделі, логісти організують оперативну поставку в Україну, а технічні фахівці встановлять і налаштують роботу обладнання.

  FAQ

  Що краще – Huawei чи Juniper?

  Вибір виробника мережевого обладнання залежить від вашого бюджету та бізнес-завдань. Обладнання обох компаній добре масштабуються і показує високу продуктивність в роботі.

  Яку серію комутаторів обрати?

  Компанія Huawei випускає значну кількість серій комутаторів для різних потреб і варіантів використання. Обирати потрібно, враховуючи ваші цілі та специфіку діяльності. В разі якщо самостійно не виходить визначитися з вибором, зверніться за допомогою до фахівців ITBIZ.

  Чи є захист від DDoS-атак та інших видів загроз?

  Все обладнання компанії Huawei має вбудовані механізми захисту. Завдяки яким вся інформація, яка передається, приймається і зберігається має базовий рівень захисту. Проте важливо пам’ятати, що для безпеки треба використовувати комплексний підхід, включно з правильною конфігурацією обладнання, оновленням програмного забезпечення, регулярним навчанням персоналу компанії основам безпеки.

  Для кого підійде обладнання Huawei?

  Компанія випускає обладнання для бізнесу, великих дата-центрів, кампусних мереж, операторів зв’язку.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!