Check Point (Check Point Software Technologies Ltd.) – компанія, яка працює в галузі ІТ-безпеки. Розробляє програмні та апаратні системи, що включають міжмережеві екрани та засоби організації віртуальних приватних мереж.

Заснована в 1993 р. В Рамат-Ган, Ізраїль. Ніні – понад 4300 працівників по всьому світу, більше 100000 користувачів. Всі компанії зі списку Fortune 100 і 98% від Fortune 500 для виробництва CheckPoint.

Центри розробки компаній знаходяться в Ізраїлі, Каліфорнії (ZoneAlarm), Швеції (великий центр «Захист даних») та Білорусі. Офіційні компанії також знаходяться в США (Редвуд-Сіті, штат Каліфорнія та Даллас, район Техасу) та Канаді (Оттава, провінція Онтаріо).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Компанія Check Point – лідер галузі інформаційної безпеки, який розробляє програмні та апаратні системи, що містять міжмережеві екрани та засоби організації віртуальних приватних мереж. Обладнання ефективно захищає від різноманітних DDoS-атак, вірусів-вимагачів, спаму, фішингу і інших типів загроз і атак. Завдяки рішенням компанії CheckPoint можна організувати комплексну та інтуїтивно зрозумілу систему з єдиним управлінням.

  Яке обладнання Check Point пропонує компанія ITBIZ?

  Портфель рішень компанії представлений різнотипним обладнанням для інформаційної безпеки. Серед найбільш популярних серій виділяють:

  • Check Point SandBlast. Рішення працює на основі технології для запобігання раніше невідомим і цільовим атакам, які проводяться з використанням сучасних експлойтів і соціальної інженерії. Check Point SandBlast надає розширений захист від загроз шляхом виявлення і блокування шкідливих програм, зокрема таких, які можуть використовувати прогресивні методи обходу традиційних засобів безпеки. SandBlast виконує аналіз і вилучення шкідливих елементів із файлів, а також емуляцію (віртуалізацію) потенційно небезпечних дій для виявлення загроз, які можуть бути приховані у файлових вкладеннях.
  • Harmony Endpoint. Комплексне рішення для захисту кінцевих точок, які працюють на базі ОС Windows, macOS і Linux. Система має вбудований VPN і захист від різних типів вірусів.
  • Check Point NGFW. Інтегроване рішення для впровадження високого рівня безпекових заходів у корпоративних мережах. Воно об’єднує в собі традиційні можливості міжмережевого екрану з додатковими функціями, спрямованими на боротьбу із сучасними кіберзагрозами. Таке рішення підходить для дата-центрів, малого бізнесу та віддалених офісів.
  • Check Point Maestro HyperSync. Рішення на основі технології, призначеної для управління мережами в умовах розподіленої архітектури та забезпечення узгодженості даних і конфігурацій у масштабованих мережевих середовищах. Check Point Maestro HyperSync захищає від загроз і сучасних цілеспрямованих атак. Рішення містить вбудовану систему антифішингу, URL-фільтрації, VPN. Додатково наявні оркестратори для балансування навантаження.

  Какое оборудование Check Point предлагает компания ITBIZ?

  Також є серії DDoS Protector і Quantum IoT Protect. Такі мережеві рішення використовують для захисту від вірусів, зломів, хакерських атак.

  Характеристики та особливості обладнання Check Point

  Компанія Check Point розробляє обладнання на основі власної архітектури управління SMART (Security Management Architecture). Після створення такої системи взаємодії, з’явилася нова операційна система Gaia. В її основу лягли дві ОС: одна від Nokia – IPSO, а друга – це стара розробка SPLAT, основана на базі UNIX-програм. Така ОС дає змогу безпечно обмінюватися даними, проводити пакетну фільтрацію та IPS. Додатково можна контролювати визначені з’єднання в режимі реального часу.

  Переваги обладнання Check Point

  Серед основних переваг:

  • Галузеві рішення. В портфелі рішень компанії наявні види ПЗ для інформаційного захисту та IT-системи для різних секторів бізнесу та критичних інфраструктур.
  • Ефективна IT-архітектура. Власна система управління SMART та ОС додає гнучкості системі моніторингу, управлінню та контролю доступу.
  • Комплексні рішення. Завдяки використаним технологіям можна захистити робочі вузли, як на платформах, так і в мобільних телефонах.

  Преимущества Check Point оборудования

  Інформаційна безпека реалізується завдяки впровадженим в обладнання та ПЗ новітнім технологіям. Безпекові системи та програми, розроблені компанією CheckPoint, стали основою для нових рішень для інформаційного захисту, які сьогодні активно створюють інші виробники на ринку.

  Чому варто придбати обладнання Check Point в компанії ITBIZ

  Системний інтегратор ITBIZ пропонує придбати обладнання компанії Check Point. Звернутися до ITBIZ варто з декількох причин:

  • допомога в установці та налаштуванні обладнання;
  • навчання клієнтів правилам експлуатації систем, що дає змогу мінімізувати ймовірність поломки або несправностей в роботі обладнання;
  • оперативність поставок завдяки власній логістичній службі;
  • здійснення гарантійного та післягарантійного обслуговування;
  • оперативне вирішення проблем, пов’язаних з експлуатацією пристроїв, за потреби можлива заміна обладнання.

  Компанія надає можливість безкоштовно провести тест-драйв обладнання протягом 14 днів перед покупкою. Тест дасть змогу визначити ефективність вирішення завдань вашого бізнесу та підібрати оптимальний варіант.

  FAQ

  На якій архітектурі побудована система управління Check Point?

  Check Point розробила власну архітектуру управління SMART (Security Management Architecture). Обладнання працює на базі операційної системи безпеки Check Point GAiA, яка сумісна з усім апаратним забезпеченням Check Point, відкритими серверами та віртуальними середовищами. У 2022 році компанія Check Point представила реліз нової версії операційної системи Gaia OS, яка отримала назву R81.20 Titan. Окрім усіх функцій і виправлень попередніх версій, операційна система має нові можливості, які поєднують у собі використання технології Deep Learning і Cloud Computing. Також в ОС підвищили загальну продуктивність для шлюзів Quantum Security.

  Яке обладнання краще обрати для дотримання інформаційної безпеки?

  Відповідно до цілей, завдань та бюджету вашого бізнесу слід обирати модель і серію обладнання. В разі якщо самостійно не виходить визначитися з вибором, зверніться за допомогою до фахівців ITBIZ.

  Від яких атак та загроз захищає обладнання Check Point?

  Обладнання захищає від різних типів DDoS-атак, вірусів-вимагачів, шкідливих програм та інших типів загроз.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!