Sandbox

Обладнання для інформаційної безпеки Check Point SandBlast

Check Point SandBlast

Технологія SandBlast Threat Extraction – одна з можливостей, що надаються рішеннями щодо захисту робочих станцій SandBlast Network і SandBlast Agent. Вона видаляє уражений контент, відтворює файли, усуваючи потенційні загрози, і за лічені секунди передає очищений контент користувачам без переривань робочого процесу.

Захист файлів поширених форматів

Усунення загроз SandBlast підтримує найпоширеніші формати документів, які використовуються зараз в організаціях, включаючи Microsoft Office Word, Excel і Power Point, а також документи Adobe PDF. Адміністратори можуть вибрати, які з цих форматів документів повинні проходити процедуру очищення, потрапляючи в мережу через електронну пошту або завантаження з Інтернету.

 

Легке розгортання і гнучкі можливості захисту

Як частина рішень SandBlast Network і SandBlast Agent, встановлене на шлюзі в якості додаткового програмного забезпечення Threat Extraction інтегрується в мережу електронної пошти в режимі агента пересилання повідомлень. Його можна застосовувати по всій організації або здійснювати тільки для окремих осіб, доменів або відділів. Адміністратори можуть застосовувати різні налаштування для користувачів і груп в залежності від потреб і можуть використовувати цю можливість для поступового розгортання в організації. Залежно від робочих потреб можна підібрати різні варіанти захисту документів.

Превентивний захист

Традиційним технологіям виявлення небезпек потрібен час на пошук і ідентифікацію загроз, перш ніж ті будуть заблоковані. Через неприйнятні затримки багато рішень розгортають тільки в режимі виявлення, залишаючи мережі уразливими перед загрозами. Рішення SandBlast Network і SandBlast Agent використовують функцію усунення загроз, щоб попередньо не допустити затримок, характерних для традиційних рішень, знизити ризик і зробити можливим реальне розгортання в режимі запобігання.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки Check Point SandBlast

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені