NETWORK PROTECTION - NGFW Firewall UTM - EPP, VPN, DLP, IPS/IDS, Sandbox, Anti-Spam, DoS/DDoS, URL Filtering, DNS Security, File and data filtering , IoT Security

Обладнання для інформаційної безпеки CHECK POINT NGFW

Лінійка продуктів Check Point Next Generation Firewalls за правом носить в своїй назві NGFW – дані пристрої повністю відповідають поняттю NGFW і не просто виконують всі необхідні функції, перераховані Gartner, але і володіють набагато більш широким функціоналом. Лінійка продуктів Check Point Next Generation Firewalls розділяється на дві основні групи – корпоративні рішення і продукти для малого бізнесу і віддалених офісів. Функціональні можливості обох груп в цілому збігаються, основна відмінність полягає в швидкісних характеристиках пристроїв. До того ж, рішення для малого бізнесу відрізняються більш низькою вартістю і властивостями, достатніми для невеликих мереж. Продукти для малого бізнесу в лінійці Check Point Next Generation Firewalls відрізняються компактними розділами і настільним виконанням, що не вимагає наявності стійок для обладнання. У цю лінійку входять дві серії простих пристроїв, а також один пристрій початкового рівня з корпоративної лінійки.

Продукти корпоративної лінійки Check Point Next Generation Firewalls та рішення для дата-центрів пропонуються різними вартістю і характеристиками пристрою. Характеристики інших пристроїв зростають відповідно до індексів. У всіх продуктах корпоративної лінійки використовується технологія програмних Блейд, а продукти відрізняються кількістю одночасно працюючих комплексів захисту.

Ліцензійна політика Check Point пропонує гнучкі можливості по вибору і придбання продуктів. Апаратні пристрої можуть бути придбані як окремо, так і в складі одного з рішень, до вартості яких входить однойменна група програмних Блейдів. Програмні блейди для пристроїв, куплених окремо, можуть бути придбані також у вигляді наборів або окремо. Вартість програмних Блейдів залежить від серії обладнання, на яке буде проводитися встановлення.

Мережеві пристрої розвиваються і еволюціонують слідом за зростаючими загрозами інформаційній безпеці, постійно з’являються нові технології атак і захисту на мережевому рівні. Нові функціональні можливості вимагають класифікації і угруповання, тому компанія Gartner, що є лідером в аналізі ринку інформаційної безпеки, взяла на себе роль формалізації нових класів продуктів. Так з’явився клас мережевих екранів нового покоління і вимоги до продуктів даного класу. Компанія Check Point стала однією з перших пропонувати продукти Next Generation Firewall і повністю виконує ті вимоги, які закладали для цього класу фахівці з Gartner. При цьому Check Point відрізняється від інших виробників не тільки високим рівнем захисних механізмів, а й широкою лінійкою як апаратної, так і програмної частини продуктів. Check Point Next Generation Firewall – це більше 15 пристроїв для різних бюджетів і завдань. Крім того, більшість пристроїв має безліч варіантів компоновки модулів і набору апаратного забезпечення, що дозволяє точно підібрати характеристики пристроїв для вирішення конкретних завдань. Програмні комплекси захисту, пропоновані Check Point, дозволяють створити оптимальний набір захисних механізмів, необхідних в тій чи іншій ситуації. Завдяки технології програмних Блейдів застосування захисних механізмів стає легкою і простим завданням, що вимагає встановлення всього пари перемикачів в загальному інтерфейсі управління. Продукти живлення й технології Check Point дозволяють гнучко змінювати і масштабувати захищеність мережі, на льоту додавати або прибирати захисні механізми і розподіляти захисні функції по різних пристроям.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки CHECK POINT NGFW

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені