A10 Networks – американська публічна компанія, що спеціалізується на виробництві контролерів доставки додатків. Заснований у 2004 році Лі Чен, співзасновник компанії Foundry Networks, A10 спочатку обслуговував лише ринок управління ідентифікацією за допомогою своєї лінійки продуктів серії ID.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Мережеве обладнання та інформаційна безпека A10 Networks призначені для прискорення, оптимізації, захисту додатків і мереж. Такі рішення мінімізують кібератаки та балансують трафік. При виборі рішень A10 Networks рекомендується ретельно ознайомитися з документацією та умовами ліцензування, щоб розуміти, які функції доступні за замовчуванням, а для яких потрібні додаткові ліцензії.

  Які мережеві рішення пропонує A10 Networks?

  Серед найактуальніших рішень є наступні :

  • Thunder CGN. CGN-системи розробляються для забезпечення високої пропускної спроможності та обробки великої кількості підключень, що особливо важливо для постачальників послуг зв’язку. Така система дає змогу легко перейти з IPv4 на IPv6. Вона забезпечує високопродуктивний CGNAT з можливістю трансляції протоколів. Додатково є захист від різних шкідливих атак.
  • Lightning ADC. Система забезпечує доступність сервера, захищає вразливі програми і прискорює доставку. Вона об’єднує багатохмарні гібридні розгортання з рішенням Polynimbus, яке зменшує складність і вартість ІТ-операцій, забезпечуючи кращі результати для бізнесу. Основні завдання рішення: балансування навантаження, керування трафіком і захист додатків.
  • Thunder Convergent Firewall. Мережеве рішення, яке забезпечує централізоване управління та контроль мережевих ресурсів.
  • Harmony Controller. Рішення, яке спрощує централізоване управління, підвищує операційну ефективність, забезпечує інтелектуальну аналітику в реальному часі.
  • Thunder TPS. Система дає змогу виявляти DDoS-атаки та захищати від них дані. Вона легко масштабується. Продукти Thunder TPS побудовані на операційній системі платформи Advanced Core Operating System з архітектурою програмного забезпечення, що забезпечує розширений функціонал у великому діапазоні формфакторів обладнання.

  Які мережеві рішення пропонує A10 Networks?

  Також є інші мережеві рішення. Наприклад, Thunder ADCs підходить для оптимізації та прискорення роботи додатків, а Thunder SSLi – для декодування трафіку без зміни продуктивності.

  Характеристики та особливості мережевого обладнання A10 Networks

  Обладнання забезпечує високу продуктивність, дає змогу масштабувати модулі без заміни пристроїв і впливу на трафік. Додатково є можливість робити комплексний захист системи, використовуючи новітні рішення.

  Головні особливості обладнання – висока пропускна здатність, швидке під’єднання та легкість використання.

  Переваги обладнання A10 Networks

  Основні переваги:

  • Висока продуктивність. Обладнання має високу пропускну здатність, що відмінно підходить для масштабування.
  • Модульна архітектура. Вона підвищує швидкість обробки трафіку, який передається в зашифрованому вигляді завдяки протоколу SSL. Додатково можна модернізувати модулі, не змінюючи обладнання.
  • Просте використання та інтеграція з іншими системами. Особливості експлуатації обладнання інтуїтивно зрозумілі. Обладнання просто інтегрується у віртуальному шасі з будь-якими іншими системами A10 Networks.
  • Комплексний захист. Обладнання допомагає побудувати відмовостійкі системи, а також мінімізувати DDos та інші типи кібератак.
  • Оптимальна вартість, компактність, низьке енергоспоживання.

  Переваги обладнання A10 Networks

  Чому варто купити мережеве обладнання A10 Networks в ITBIZ

  Мережеве обладнання A10 Networks варто придбати в ITBIZ з декількох причин:

  • Висока якість. Компанія співпрацює з виробниками напряму, що дає можливість встановлювати приємні ціни.
  • Власна логістична служба і підмінний склад обладнання. На складі компанії ITBIZ в наявності є запасне обладнання, яким можна замінити пристрої, які вийшли з ладу. Власна служба логістики дозволяє оперативно здійснювати поставки в Україну.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі будь-яких неполадок в роботі або поломок, технічні спеціалісти системного інтегратора ITBIZ оперативно приїжджають на об’єкт і на місці перевіряють роботу обладнання. За необхідності роблять заміну пристроїв.
  • Безкоштовне тестування обладнання. Перед покупкою можна встановити та використовувати пристрої протягом 14 днів, що дасть змогу дізнатися, як вони працюють та чи вирішують поставлені завдання. Якщо обладнання не надає необхідної ефективності, його можна замінити на інше.

  Також ми проводимо навчання персоналу, завдяки чому фахівці вашого підприємства дізнаються про правильне використання пристроїв і систем. Ці знання та навички дозволять мінімізувати ймовірність появи помилок і несправностей в роботі.

  FAQ

  Чи можна забезпечити максимальний захист від DDoS-атак за допомогою обладнання A10 Networks?

  Використання обладнання виробника A10 Networks може допомогти підприємствам мінімізувати ризики злому, що можливо завдяки вбудованому комплексному захисту мережевих рішень виробника. Проте важливо пам’ятати, що безпека мережі вимагає комплексного підходу, включно з правильною конфігурацією обладнання, оновленням програмного забезпечення, регулярним навчанням персоналу стосовно безпеки тощо. Окрім того, безпека має бути адаптована до конкретних потреб і загроз підприємства.

  Яке обладнання випускає компанія A10 Networks?

  Американська телекомунікаційна компанія випускає маршрутизатори, балансувальники навантажень, міжмережеві екрани, працює на особистій модульній операційній системі. Також наявні мережеві рішення класів ADC, TPS, CFW, CGN та інші.

  Що краще ─ A10 Networks чи Juniper?

  Обладнання обох компаній забезпечують надійний захист трафіку, допомагають у його масштабуванні та працюють на власних операційних системах. Наші менеджери і технічні спеціалісти допоможуть у виборі обладнання відповідно до ваших бізнес-завдань і бюджету.

  У чому особливість обладнання A10 Networks?

  Головна особливість – модульна архітектура, можливість масштабування без впливу на трафік і вбудований комплексний захист від різних типів атак.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!