LOAD BALANCER

A10 Networks Thunder ADC (Application Delivery Controller & Advanced Load Balancer)

Забезпечує доступність сервера, захищає вразливі програми та пришвидшує доставку. Він єднає багатохмарні та гібридні хмарні розгортання із рішенням Polynimbus, яке зменшує складність та вартість для ІТ-операцій, забезпечуючи кращі результати бізнесу.

Від малого та середнього бізнесу, великих підприємств та провайдерів сервісного обслуговування, хмарних операторів, які управляють великим і швидко зростаючим набором критично важливих додатків.

Спеціально розроблене рішення, A10 Thunder ADC забезпечує високу ефективність цих програм забезпечуючи доступність, швидкість та безпечність. Це допомагає скоротити простої, забезпечити безперервність бізнесу і створювати високодоступні додатки в усьому світі  для глобальних центрів обробки даних та / або кількьох хмар.

Thunder ADC забезпечує потужність, масштабованість та програмування для пристосування до постійно мінливого середовища.

Thunder ADC забезпечує балансування навантаження L4-7 і кілька рівнів безпеки через Інтернет і брандмауери додатків DNS, єдиний вхід (SSO) аутентифікація та поглиблена підтримка для розширеного шифрування, в тому числі високопродуктивний PFS / ECC. Побудована на розширеній основній операційній системі A10

(ACOS®), платформа Thunder ADC забезпечує продуктивність програми та безпеку для будь-якого середовища.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну A10 Networks Thunder ADC (Application Delivery Controller & Advanced Load Balancer)

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені