Dos / Ddos attack prevention

A10 Thunder TPS

A10 Thunder TPS –Продуктова лінійка систем захисту від загроз A10 Networks® Thunder TPS ™ забезпечує високу продуктивність, загально мережевий захист від DDoS і забезпечує доступність послуг.

Лінійка продуктів Thunder TPS побудована на платформі Advanced Core Operating System (ACOS®) з архітектурою програмного забезпечення.

Симетрична масштабована багатоядерна обробка (SSMP) A10 яка забезпечує високу продуктивність та використовує архітектуру спільної пам’яті для забезпечення ефективного відстеження мережевих потоків, а також точного забезпечення захисту від DDoS для постачальників послуг, операторів веб-сайтів та підприємств.

Багаторівневий захист DDoS щодо доступності послуг: Організації все більше залежать від доступності своїх послуг та від своєї здатності підключатися до Інтернету. Час простою призводить до негайної втрати доходу. Thunder TPS забезпечує глибоку видимість трафіку для виявлення аномалій у всьому спектрі трафіку та захищає від кількох класів векторів атак. Система має доступ до великого набору протоколів та програм перевірки і широкого спектру методів аутентифікації. Індивідуальні дії можна здійснювати при потребі за допомогою  механізму програмної політики.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну A10 Thunder TPS

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені