Trellix – нова назва об’єднання компаній McAfee Enterprise та FireEye

28.01.2022 835

Інвестиційна компанія Symphony Technology Group (STG) оголосила про запуск Trellix — нової компанії, яка буде забезпечувати розширене виявлення та реагування на загрози, фокусуючись на прискоренні технологічних інновацій за рахунок машинного навчання та автоматизації. Компанія Trellix з’явилася в жовтні 2021 року в результаті раніше оголошеного злиття McAfee Enterprise та FireEye. «Ми дуже раді, що Trellix з’явився в портфоліо STG, – сказав Вільям Чізхолм, керуючий партнер STG. Клієнти можуть очікувати, що платформа безпеки Trellix забезпечить найсміливіші інновації на ринку».

Екосистема Trellix XDR призначена для підвищення ефективності операцій із забезпечення безпеки, надаючи клієнтам можливість використовувати понад шістсот власних та відкритих технологій безпеки. Надаючи аналітикам краще розуміння, більший контроль та вичерпний контекст загроз, вони, у свою чергу, можуть заощадити час та вжити рішучих заходів для усунення загроз. Очікується, що найближчим часом STG запустить портфоліо McAfee Enterprise Secure Service Edge (SSE) як окремий бізнес.

Нова глобальна компанія, що утворилася шляхом злиття бізнесу McAfee Enterprise та FireEye, по-новому визначає майбутнє кібербезпеки. Відкрита та вбудована платформа компанії для розширеного виявлення та реагування на загрози (XDR) допомагає організаціям, які стикаються з найсучаснішими загрозами, отримати впевненість у захисті та стійкості своїх операцій. Експерти безпеки Trellix разом із широкою партнерською екосистемою прискорюють технологічні інновації за допомогою машинного навчання та автоматизації, щоб розширити можливості більш ніж 40 000 клієнтів з бізнесу та державного сектору. На сайті www.trellix.com представлено докладну інформацію про продукт та компанію.

Symphony Technology Group (STG) – приватний інвестор, який співпрацює з провідними компаніями на ринках ПЗ, даних та аналітики. Ця венчурна фірма синтезує досвід, гнучкість та ресурси для створення стратегічної цінності та розкриття потенціалу інноваційних компаній. В рамках партнерської діяльності, націленої на збір привабливого для ринку портфелю клієнтоорієнтованих підприємств, STG закладає основи сталого зростання, вигідного для всіх існуючих та майбутніх зацікавлених осіб. Місія фірми – трансформація та розвиток видатних технологічних компаній у співпраці з командами управлінців світового рівня. Велике портфоліо STG вже включає понад 35 міжнародних компаній. Додаткова інформація доступна на сайті www.stgpartners.com