Arbor Networks APS – потужний і доступний захист від DDoS-атак

18.05.2021 322

Arbor Networks APS забезпечує on-premise захист від DDoS для найбільш важливих корпоративних і урядових мереж.

Продукт APS від Arbor Networks забезпечує перевірену on-premise захист від DDoS-атак для критично важливих глобальних корпоративних і урядових мереж. Завдяки розширеним можливостям детектування і відбиття атак DDoS, а також автоматичним оновленням безпеки, які надає група інженерів з безпеки і реагування на загрози (ASERT), APS забезпечує відображення DDoS як від відомих, так і від тільки з’являються загроз. Завдяки APS ваша організація може підтримувати безперервність бізнесу – незалежно від типу атак.

Особливості та переваги

Настроюється і швидка захист від DDoS-атак

Простота установки, настройки і використання рішення APS забезпечує негайну захист від DDoS-атак на рівні додатків. Сервіс також аналізує особливості атаки і надає власні рекомендації щодо зниження DDoS.

Випереджаюче виявлення і усунення DDoS-атак

APS автоматизує виявлення DDoS-атак і запобігає їх шкідливий вплив ще до того, як буде порушена продуктивність служб. Функціонування системи APS практично не впливає на роботу корпоративної мережі і роботу користувачів. Таким чином APS знижує навантаження на службу безпеки компанії.

Підтримка віртуальних середовищ

Компанія Arbor також пропонує рішення vAPS – віртуальну версію пристрою APS, що підтримує Гіпервізор VMware і KVM. Таким чином, компанія може використовувати переваги віртуального середовища для швидкого виявлення DDoS-атак і їх запобігання.

Повний набір засобів для запобігання DDoS-атак

APS включає в себе вдосконалені засоби захисту від DDoS або протидії, які довели свою ефективність в найбільших і складних мережевих середовищах в світі. Ці контрзаходи включають набір засобів захисту, розроблених ASERT, який нейтралізує переважна більшість глобальних бот-мереж.

Автоматизовані оновлення баз безпеки

Arbor в режимі реального часу аналізує понад 120 Тбіт/с світового інтернет-трафіку. Це дозволяє команді ASERT розробляти своєчасні автоматичні оновлення безпеки для APS, а компанії-замовнику – на крок випереджати нові шкідливі загрози.

Інтегрований захист від DDoS-атак локально і в хмарі

Час недоступності корпоративної мережі залежить від того, як швидко постачальник послуг хмарної захисту від DDoS зможе зреагувати на атаку і зменшити її згубний вплив. Інодіінтенсивність DDoS-атак настільки велика, що локальні рішення не можуть їх обробляти самостійно. Хмарний сервіс дозволяє скоротити час відображення до п’яти секунд. Також цей сервіс може бути попередньо налаштований для активації автоматичного відображення DDoS-атак, крім того, захист можна налаштувати вручну. Така тісна інтеграція – найкращий спосіб забезпечити захист DDoS і забезпечити доступність критичних мережевих ресурсів.

Звіти про DDoS-атаках в режимі реального часу

APS надає в реальному часі детальні звіти про напади, з докладним описом заблокованих вузлів, країни, звідки здійснюється атака, і історії попередніх подій.

Вбудований контроль SSL для блокування зашифрованого трафіку

APS тепер включає в себе розширені можливості запобігання DDoS, підкріплені глобальної аналітикою загроз ATLAS і заснованими на репутації дослідженнями ASERT. Поглиблений аналіз розширює широту виявлення і відображення DDoS-атак різних типів, виходячи з джерела трафіку DDoS-атаки.

Розширена захист від загроз вхідного і вихідного трафіку

Компаніям потрібно надійний спосіб запобігання внутрішніх систем від злому. APS застосовує глобальну систему виявлення загроз ATLAS і засноване на репутаційної технології дослідження від ASERT для блокування вхідних і вихідних загрози за допомогою оцінки репутації домену та IP-адрес.

Служба APS (мАPS) керованих мереж Arbor Networks

Arbor Networks APS – це провідний в індустрії продукт захисту від DDoS-атак. З використанням служби Managed APS (mAPS) ви можете покластися на досвід провідних фахівців Arbor Networks для управління своїм локальним (on-premises) пристроєм APS і оптимізації захисту від DDoS.