Dos / Ddos attack prevention

ARBOR NETWORKS APS ОБЛАДАННЯ ЗАХИСТУ ВІД DDOS-АТАК

Arbor Networks APS – потужний і доступний захист від DDoS-атак.

Arbor Networks APS

забезпечує перевірений on-premise захист від DDoS-атак для критично важливих глобальних корпоративних і урядових мереж. Завдяки розширеним можливостям детектування і відбиття атак DDoS, а також автоматичним оновленням безпеки, які надає група інженерів і реагування на загрози (ASERT), APS забезпечує відображення DDoS як від відомих, так і від загроз, які тільки з’являються. Завдяки APS організація може підтримувати безперервність бізнесу – незалежно від типу атак.

Функціональність та переваги

Захист від DDoS-атак, який швидко налаштовується.

Легкість встановлення, налаштування та використання рішення APS забезпечує негайний захист від DDoS-атак на рівні додатків. Сервіс також аналізує особливості атаки і надає власні рекомендації щодо зниження DDoS.

Випереджаюче виявлення і усунення DDoS-атак

APS автоматизує виявлення DDoS-атак і запобігає їх шкідливому впливу ще до того, як буде порушена продуктивність служб. Функціонування системи APS практично не впливає на роботу корпоративної мережі і роботу користувачів. Таким чином APS знижує навантаження на службу безпеки компанії.

Підтримка віртуальних середовищ

Компанія Arbor також пропонує рішення vAPS – віртуальну версію пристрою APS, що підтримує Гіпервізор VMware і KVM. Таким чином, компанія може використовувати переваги віртуального середовища для швидкого виявлення DDoS-атак і їх запобігання.

Повний набір засобів для запобігання DDoS-атак

APS включає в себе вдосконалені засоби захисту від DDoS або протидії, які довели свою ефективність в найбільш складних мережевих середовищах в світі. Ці контрзаходи включають набір засобів захисту, розроблених ASERT, які нейтралізють переважну більшість глобальних бот-мереж.

Автоматизовані оновлення баз безпеки

Arbor в режимі реального часу аналізує понад 120 Тбіт/с світового інтернет-трафіку. Це дозволяє команді ASERT розробляти своєчасні автоматичні оновлення безпеки для APS, а компанії-замовнику – на крок випереджати нові шкідливі загрози.

Інтегрований захист від DDoS-атак локально і в хмарі

Час недоступності корпоративної мережі залежить від того, як швидко постачальник послуг хмарної захисту від DDoS зможе зреагувати на атаку і зменшити її згубний вплив. Іноді інтенсивність DDoS-атак настільки велика, що локальні рішення не можуть їх обробляти самостійно. Хмарний сервіс дозволяє скоротити час відображення до п’яти секунд. Також цей сервіс може бути попередньо налаштований для активації автоматичного відображення DDoS-атак, крім того, захист можна налаштувати вручну. Така тісна інтеграція – найкращий спосіб забезпечити захист DDoS і забезпечити доступність критичних мережевих ресурсів.

Звіти про DDoS-атаках в режимі реального часу

APS надає в реальному часі детальні звіти про напади, з докладним описом заблокованих вузлів, країн, звідки здійснюється атака, і історії попередніх подій.

Вбудований контроль SSL для блокування зашифрованого трафіку

APS тепер включає в себе розширені можливості запобігання DDoS, підкріплені глобальної аналітикою загроз ATLAS і заснованими на репутації дослідженнями ASERT. Поглиблений аналіз розширює широту виявлення і відображення DDoS-атак різних типів, виходячи з джерела трафіку DDoS-атаки.

Розширений захист від загроз вхідного і вихідного трафіку

Компаніям потрібно надійний спосіб запобігання внутрішніх систем від злому. APS застосовує глобальну систему виявлення загроз ATLAS і засноване на репутаційній технології дослідження від ASERT для блокування вхідних і вихідних загроз за допомогою оцінки репутації домену та IP-адрес.

Служба APS (мАPS) керованих мереж Arbor Networks

Arbor Networks APS – це провідний в індустрії продукт захисту від DDoS-атак. З використанням служби Managed APS (mAPS) ви можете покластися на досвід провідних фахівців Arbor Networks для управління своїм локальним (on-premises) пристроєм APS і оптимізації захисту від DDoS.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ARBOR NETWORKS APS ОБЛАДАННЯ ЗАХИСТУ ВІД DDOS-АТАК

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені