Yahoo! Japan встановлює систему QFabric від Juniper Networks

21.05.2024 259

ТОКІО — Компанія Juniper Networks, лідер в галузі мережевих інновацій, оголосила, що корпорація Yahoo в Японії (Yahoo! Japan) встановлює систему QFabric QFX3000-М від Juniper Networks у своєму новому екологічно чистому центрі обробки даних “Shirakawa Data Center“. Це великомасштабний дата-центр, який охоплює територію Токіо та східної Японії. Зараз він використовує одношарову мережеву архітектуру на основі технології Juniper QFabric для забезпечення високої економічної ефективності, низької латентності та лінійної масштабованості.

Основні факти

  • YAHOO! Japan обрала технологію QFabric від Juniper Networks, єдиною в галузі одношарову мережеву структуру, що перевершує конкуруючі рішення завдяки своїй енергоефективності, масштабованості та простоті експлуатації. Зменшивши кількість управляючих комутаторів у центрах обробки даних до всього одного, впровадження QFabric різко спростило управління та підвищило економічну ефективність центру обробки даних YAHOO! Japan.
  • Система QFabric QFX3000-М від Juniper Networks, розгорнута в Shirakawa Data Center, підтримує до 768 портів 10 Gigabit Ethernet (GbE) з низькою латентністю, що забезпечує клієнтам YAHOO! Japan високу якість сервісів, незалежно від їх місця знаходження.
  • Для подальшого масштабування операцій центру обробки даних в Shirakawa, YAHOO! Japan може легко провести модернізацію та перейти до використання системи QFabric QFX3000-G, яка може забезпечити ще більшу продуктивність та функціональність, підтримуючи до 6144 портів 10GbE.
  • Також, в дата-центрі був встановлений універсальний пограничний маршрутизатор Juniper MX960, який забезпечує YAHOO! Japan неперевершену гнучкість та надійність для підтримки сучасних послуг.

YAHOO! Japan є одним з найбільших операторів інтернет-порталів країни, які пропонують широкий спектр послуг, включаючи пошукові сервіси, аукціони, новини та онлайн-магазини. У рамках своєї програми “Smartphone First”, YAHOO! Japan посилює розвиток своїх послуг для смартфонів та прагне до майбутнього зростання в цій області.