PEER 1 обирає Juniper Networks для організації одного з найбільш енергоефективних центрів обробки даних у Великобританії

21.05.2024 99

ЛОНДОН – Компанія Juniper Networks, лідер в галузі мережевих інновацій, оголосила, що PEER 1, глобальний провайдер веб-хостингу, розгорнув інтегровані технології маршрутизації, комутації та безпеки Juniper у своєму дата-центрі у Великобританії, щоб забезпечити своїм клієнтам продуктивність, надійність та безпеку класу оператора. Нова мережа провайдера PEER 1 підтримує загальну мету компанії щодо зменшення споживання енергії при одночасному збільшенні обчислювальної потужності та економії місця в стійках дата-центру.  Рішення Juniper допомогло PEER 1 скоротити час простою свого флагманського екологічного дата-центру в Портсмуті приблизно на 33 відсотки порівняно з попереднім обладнанням, що було успадковано. Новий дата-центр PEER 1 є одним із найекологічніших у Великобританії, забезпечуючи рівень показника ефективності використання енергії (PUE), що вище за стандарти. Це дозволяє кінцевим клієнтам зменшити вплив їх ІТ-інфраструктури на навколишнє середовище за використання нового обладнання.

Основні факти

Всі рішення Juniper у мережі PEER 1 працюють на основі операційної системи Junos, що забезпечує простоту експлуатації всієї інфраструктури.

У дата-центрі PEER 1 комутатори Ethernet серії EX від Juniper Networks з технологією віртуального шасі використовуються як пристрої рівня дистрибуції під рівнем ядра для обробки більшості змін маршрутизації.  Технологія віртуального шасі дозволяє об’єднати багато комутаторів в єдиний логічний пристрій, що забезпечує спрощення управління за рахунок зменшення кількості необхідних комутаторів.

Мережні спеціалісти PEER 1 обрали комутатори Juniper Networks через їх видатні характеристики; використання віртуального шасі забезпечує міцну опорну мережу для дата-центрів із інтерфейсом командного рядка, який є зрозумілим та легким у керуванні.

Рішення Juniper підтримує передачу трафіку в опорній мережі та внутрішніх дата-центрах провайдера PEER 1, крім того, воно забезпечує гнучкість використання 10-гігабітних модулів з можливістю гарячої заміни, що дозволяє PEER 1 організувати значну пропускну спроможність. Це призвело до зменшення часових затримок і ймовірності потрапляння під атаки DDoS або перевантаження.

Універсальні пограничні маршрутизатори серії 3D Juniper MX від Juniper Networks приєднуються до високошвидкісної оптичної мережі провайдера PEER 1 та до вузла обміну трафіком London Internet Exchange (LINX) для високошвидкісного доступу до Інтернету. Маршрутизатори серії MX використовувалися на границях та рівнях ядра мережі PEER 1 для обмеження транспортних з’єднань та аналізу глобальних таблиць маршрутизації.

Інтернет-послуги компанії захищені сервісними шлюзами серії Juniper SRX, які забезпечують їх безпечне функціонування без погіршення роботи в мережі Інтернет для кінцевих споживачів. Розроблені для роботи з широким спектром клієнтських рішень, шлюзи SRX об’єднують багато послуг безпеки на основі єдиної платформи, що спрощує операції управління для PEER 1.

Розгортання та встановлення обладнання були реалізовані місцевим партнером Juniper Networks, Calyx Managed Services.

Провайдер PEER 1 пропонує повний спектр хостингових послуг для своїх клієнтів, які бажають забезпечувати надання Інтернет-додатків з урахуванням продуктивності та надійності роботи. Ці додатки включають такі прибуткові рішення, як обробка 3D-графіки та рівні безпеки відповідно до стандартів Payment Card Industry (PCI). Клієнти PEER 1 відомі запуском послуг електронної комерції, потокового відео та голосу через інфраструктуру Juniper Networks, використовуючи як внутрішні канали 10GbE дата-центрів, так і резервні 10-гігабітні маршрути до транспортних з’єднань.