Оновлення маршрутизаторів Juniper Networks серії MX

11.06.2024 122

Juniper Networks розширює лінійку маршрутизаторів компанії за рахунок нових рішень Universal Edge WAN. За словами прес-служби Juniper, ідея, закладена в продукти серії Universal Edge, полягає у наданні підприємствам платформи для маршрутизації трафіку, яка може масштабуватися разом зі зростанням потреб у трафіку.

Лінійка Universal Edge включає в себе продукти серії «>Juniper MX5, «>Juniper MX10 та «>Juniper MX40, які масштабуються до 20, 40 та 60 Гбіт/сек відповідно. Користувачі можуть розпочати з використання MX5 та нарощувати потужності до рівня «>Juniper MX80, при цьому сервіс буде зберігати гнучкість, а користувачі отримають можливість створення високопродуктивних мережевих тунелів.

У заяві компанії сказано, що нова лінійка обладнання будується на підході pay-as-you-grow, що дозволяє додатково інвестувати у розвиток мереж із виникненням мережевих потреб. Нагадаємо, що роутер MX80 був анонсований у 2009 році та забезпечує системну ємність мережі у 80 Гбіт/сек. Нові роутери MX5 та MX10 побудовані за тим же принципом, що і «>MX80.

Всі нові маршрутизатори використовують одне і те ж шасі, один двигун форвардингу пакетів та все інше, крім ємності мережевого інтерфейсу. Крім того, нові маршрутизатори підтримують WAN-додатки.