Обладнання Juniper Networks отримало найвищі нагороди на Interop Tokyo 2013

21.05.2024 125

Саннівейл, Каліфорнія – Компанія Juniper Networks, лідер у галузі мережевих інновацій, оголосила про отримання найвищих нагород у двох номінаціях на Interop Tokyo 2013, що ще раз підтверджує бажання компанії створювати інноваційні мережеві технології для операторів зв’язку та корпоративних клієнтів. Маршрутизатор Packet Transport Router PTX3000 від Juniper Networks отримав спеціальну нагороду Best of Show Award в категорії Carrier/Service Provider Networking, тоді як Ethernet комутатор EX9208, один із трьох комутаторів сімейства EX9200, здобув гран-прі Best of Show Award в категорії Show Net Product.

Магістральний маршрутизатор Juniper Networks PTX3000 з інноваційною архітектурою Converged Supercore є еталоном продуктивності, ефективності та розміру для подолання інфраструктурних та енергетичних бар’єрів, з якими зіштовхуються сьогодні сервіс-провайдери в сучасних мережах.

Програмовані, гнучкі та легко масштабовані Ethernet комутатори EX9200 спрощують розгортання хмарних застосунків, засобів віртуалізації серверів та медіа співпраці на рівні ядра мереж кампусів та центрів обробки даних та середовищах агрегації. Як лауреат премії Гран-прі в категорії ShowNet Product, Ethernet комутатор EX9208 насправді був розгорнутий у високошвидкісні мережі для учасників та відвідувачів виставки Interop Tokyo 2013. Створений як спосіб продемонструвати в реальному часі можливості взаємодії новітніх технологій, представлених на заході, виставковий стенд цього року був спрямований на рішення для хмарних обчислень у центрах обробки даних.

Кожен рік на Interop Tokyo, одній з найбільших спеціалізованих торгових виставок в Азії, присуджуються нагороди найбільш інноваційним продуктам, рішенням та послугам у сфері мережевих обчислень серед сотень представлених номінантів. У цьому році у заході взяли участь понад 140 000 учасників.

Ключові аспекти продуктів:

Маршрутизатор PTX3000

  • Маршрутизатор рівня ядра — PTX3000 розроблений для використання в мережах IP / MPLS, міських мережах, центральних офісах, надаючи всім операторам ефективні пакетно-транспортні архітектури. Один фахівець може вручну переносити PTX3000 і встановлювати його протягом кількох хвилин.
  • PTX3000 – це ультра-компактний пакетний маршрутизатор, який забезпечує надійність та продуктивність транспортного рівня. Пропускна спроможність маршрутизатора PTX3000 може швидко масштабуватися до 24 Терабіт в секунду (Тбіт/с), що дозволяє йому передавати відео високої чіткості одночасно до трьох мільйонів клієнтів.
  • Серія PTX з спрощеною архітектурою забезпечує операторам мереж небачені можливості масштабування при найнижчому споживанні потужності в галузі — на рівні менше одного ватта на Гігабіт. Клієнти PTX3000 можуть розпочати з мінімальною конфігурацією: з однією лінією живлення та споживаною потужністю всього 1300 Вт, що дозволяє дрібним операторам продуктивно працювати в умовах обмеженого споживання енергії та простору, відчуваючи всі переваги конвергентного суперядра.

Серія Ethernet комутаторів EX9200

  • В кампусах EX9200 забезпечує спільну роботу та забезпечує простий та безпечний доступ до критично важливих застосунків. В центрах обробки даних він спрощує оперативну діяльність, що дозволяє легко налаштовувати мережу відповідно до швидко змінюваних бізнес-вимог.
  • Висока щільність портів дозволяє JUNIPER EX9200 об’єднувати та агрегувати мережеві рівні, що значно спрощує архітектуру кампусів та центрів обробки даних при одночасному зниженні загальної вартості володіння, вимог до споживаної потужності, займаного простору та охолодження.
  • Побудовані на основі спеціалізованої ІС — Juniper One Programmable ASIC, комутатори EX9200 готують підприємства до роботи з розвиваючимися протоколами мереж SDN, забезпечуючи автоматизацію мережі та функціональну сумісність без необхідності використання додаткового обладнання.
  • Доступні три комутатора лінійки EX9200: EX9204 (4 слоти в шасі 6RU); EX9208 (8 слотів в шасі 8RU) та EX9214 (14 слотів в шасі 16RU).
  • Кожна платформа EX9200 забезпечує пропускну спроможність до 240 Гбіт/с (повний дуплекс) на кожний слот.
  • На шасі EX9200 може бути використана будь-яка комбінація інтерфейсів 1 GbE, 10GbE та 40GbE, комутатори також будуть підтримувати картки 100GbE при їх наявності.

«Ми пишаємося тим, що отримали такі престижні нагороди за пакетний транспортний маршрутизатор Juniper PTX3000 та Ethernet комутатор EX9208, які укріплюють лідерство компанії Juniper в просуванні мережевих інновацій на ринках сервіс-провайдерів та підприємств. Чи єте ви глобальним постачальником телекомунікаційних послуг або одним із провідних підприємств, мережеві рішення Juniper забезпечать надійну роботу вашої мережевої інфраструктури» – сказав Майк Марселена, старший віце-президент з маркетингу продукції, відділ Platform Systems, Juniper Networks.