Компанія Juniper Networks представляє новий комутатор EX4600

25.04.2024 204

15 серпня 2014

Компанія ITBIZ – провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень, повідомляє, що виробник Juniper Networks представляє новий комутатор EX4600, розроблений для рівня дистрибуції в кампусних мережах. Він призначений для використання в мережевій інфраструктурі малих та середніх підприємств, які впроваджують нові сервіси та додатки, що потребують більш високої продуктивності для їх підтримки.

Цей компактний комутатор оснащений багатьма інноваційними технологіями, такими як ISSU, Insight Technology, Virtual Chassis та MC-LAG, більш детальний опис яких можна знайти на сайті виробника.

ex4600

Серія комутаторів EX4600 від Juniper Networks розроблена для більш плавного переходу до мереж, що підтримують сучасні тенденції та швидкий розвиток технологій ринку телекомунікацій та хмарних технологій, надаючи такі сервіси, як BYOD, UCC, VDI, бездротовий доступ та доступ до SaaS.

Ключові характеристики:

  1. Високопродуктивний та масштабований, з великою щільністю портів, EX4600 підтримує до 72 портів 1Gbe, до 72 портів 10Gbe або 12 портів 40Gbe за допомогою додаткових модулів, з продуктивністю системи до 1,44Tbps.
  2. Високий рівень надійності завдяки наявності ISSU, резервних блоків живлення та охолодження, функцій м’яких перезавантажень протоколів.
  3. Гнучке розгортання та спрощене керування завдяки підтримці Virtual Chassis та MC-LAG.

EX4600 Juniper забезпечує не лише найкращу у своєму сегменті продуктивність та надійність для вимогливих корпоративних стандартів, але також дозволяє інтегруватися з інструментами автоматизації, маючи для цього розвинений модуль аналітики, що дозволяє здійснити тонке налаштування для конкретних додатків підприємства.

На території України офіційним реселлером продуктів компанії Juniper Networks є системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій компанія ITBIZ.

Компанія ITBIZ – провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень на IT ринку України. До портфелю компанії входять такі відомі світові виробники, як Juniper Networks, Brocade, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcom, Barco та інші.

Додаткова інформація про продукти та рішення доступна на веб-сайті компанії ITBIZ.