Juniper Networks розширює можливості FIREWALL наступного покоління для спрощення та покращення захисту корпоративного рівня

25.04.2024 163

4 липня 2014

Компанія “Juniper Networks”, лідер в інноваційних мережевих технологіях, представила нові можливості свого брандмауера наступного покоління (NGFW), які забезпечують додатковий захист, контроль та надійність. Крім того, нові можливості спрощують розгортання рішення та його управління.

Оскільки загрози ІТ-безпеки продовжують розвиватися, компаніям потрібні брандмауери, які створюють додаткові рівні захисту без ускладнення інфраструктури. Для розуміння потужності та важливості NGFW зараз виявляють у багатьох компаніях. Згідно з даними дослідницької компанії “Gartner”, менше 20% корпоративних Інтернет-підключень захищені брандмауерами наступного покоління, але до кінця року цей показник зросте до 35%. При цьому брандмауери наступного покоління складатимуть 70% покупок корпорацій.

juniper ITbizПредставлені можливості NGFW від Juniper Networks передбачають широкий спектр варіантів розгортання та використання рішення, при цьому спрощуючи адміністративні витрати. Рішення від Juniper Networks також передбачає просте централізоване управління на базі відкритої платформи для основних елементів безпеки – систем захисту від вторгнень (IPS), уніфікованого управління загрозами (UTM) та моніторингу додатків. В майбутньому ця технологія сприятиме оптимізації ресурсів підприємства за рахунок пріоритизації доступу користувачів до додатків та пріоритизації додатків в корпоративній мережі.

Juniper Networks привержена політиці забезпечення підприємств продуктивними, гнучкими та легкоздійснюваними рішеннями для захисту будь-яких загроз. Нові можливості нашого брандмауера наступного покоління забезпечать користувачів додатковими опціями з управління та забезпеченням пограничного захисту” – Наваф Бітар, старший віце-президент та генеральний менеджер департаменту безпеки Juniper Networks.

Основні нововведення

Juniper Networks представляє нові поліпшення для шлюзів серії SRX, які забезпечують безпеку на новому рівні, що дозволяє клієнтам організувати захист від загроз та контролювати корпоративну мережу без додаткового адміністративного навантаження.

Спрощене управління:

  1. Централізоване управління серією шлюзів Juniper SRX та віртуальним брандмауером Firefly Perimeter стає простіше завдяки інтегрованій реєстрації та звітності Junos Space Security Director’s, а також рольовій моделі контролю доступу, яка керує службами безпеки наступного покоління, включаючи брандмауер, систему захисту додатків та UTM. Єдина централізована платформа забезпечує просте управління, знижуючи рівень складності та часові витрати на підтримку кількох платформ управління.
  2. Серія SRX від Juniper Networks тепер інтегрується безпосередньо зі службою каталогів Active Directory для застосування користувацьких політик брандмауера, не потребуючи додаткових пристроїв чи засобів. Інтегроване рішення спрощує розгортання брандмауера в тих випадках, коли клієнт не потребує комплексного рішення від кінця до кінця.
  3. Для компаній, яким потрібне комбіноване рішення для забезпечення пограничного захисту компанії та ЦОД, AppID надає окреме управління моніторингом додатків та контролем на основі політик. Ці елементи керування дозволяють використовувати AppID для захисту корпоративного граничного трафіку, не застосовуючи його на рівні дата-центру, де воно не має важливості та створює додаткові складнощі.

Більш потужний захист

Новий двигун AppID включає модуль евристичного аналізу, оптимізований для виявлення ухиляючихся або тунельних додатків. Цей елемент є важливим для блокування підозрілих додатків та додаткового контролю над соціальними та відео додатками, зокрема, Skype або BitTorrent. Крім того, AppID виявляє майже вдвічі більше унікальних додатків, ніж раніше.

Віртуальний брандмауер Juniper Firefly Perimeter тепер підтримує служби IPS та UTM, що дозволяє користувачам Firefly Perimeter створювати додаткові рівні безпеки мереж для захисту від експлойтів, а також забезпечити захист від шкідливих програм, спаму та інших контент-загроз.

Відкрите рішення для персоналізації

Firewall наступного покоління від Juniper Networks підтримує персоналізацію навіть при специфічних потребах користувачів. Сигнатури AppID та IPS написані на відкритій мові, тому клієнти можуть внести власні параметри, яких немає в базі даних. Це створює додатковий рівень контролю, забезпечуючи захист від експлойтів, спрямованих на специфічні додатки компаній – що є особливо актуальним для фінансової та державної сфер.

На території України офіційним реселером продуктів компанії Juniper Networks є системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій компанія ITBIZ.

Компанія ITBIZ – провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень на IT-ринку України. До портфелю компанії входять такі відомі світові виробники, як Juniper Networks, Brocade, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcom, Barco та інші.

Додаткова інформація про продукти та рішення доступна на веб-сайті компанії ITBIZ.