ТОКІО — Juniper Networks, лідер у галузі мережевих інновацій, представила цілий набір інструментів для автоматизації та налаштування мережі, які дозволяють спростити операційну діяльність у центрах обробки даних. Рішення в галузі автоматизації від Juniper об’єднують досягнення їх передових мережевих платформ та операційної системи Junos, разом з провідними платформами “оркестровки” та автоматизації, такими як OpenStack та Puppet.
Основні факти:
Розроблені з використанням гнучкої, відкритої, стандартизованої архітектури, рішення автоматизації компанії Juniper Networks спрощують роботу для центрів обробки даних, забезпечуючи автоматизацію операцій протягом їх повного життєвого циклу — починаючи з ініціалізації мережі, і закінчуючи організацією керування, оптимізацією процесів та усуненням ризиків, пов’язаних з можливістю людської помилки. Ці рішення дозволяють підприємствам скористатися всіма перевагами, які може запропонувати сьогодні автоматизація мережі, разом із гнучкістю для впровадження новітніх технологій у майбутньому, таких як програмно-керовані мережі (SDN), відповідно до потреб бізнесу.
Ці рішення забезпечують:
- Підготовку до роботи та керування: Ініціалізація “Zero-touch”, доступна на комутаторах Juniper Networks серії Juniper EX та Juniper QFX, дозволить адміністраторам мережі проводити установку нових комутаторів в мережі без додаткових налаштувань. Після початкової установки, інструмент Junos Space Network Director від Juniper Networks забезпечує єдине уявлення мережі, забезпечуючи повне рішення для керування життєвим циклом, яке включає налаштування, керування подіями та моніторинг.
- Автоматизацію за допомогою Puppet Enterprise для ОС Junos: для підвищення оперативності бізнесу через ІТ-автоматизацію, Juniper інтегрувала програмне забезпечення Puppet Labs в операційну систему Junos. ПЗ Puppet Enterprise для Junos доступне наразі для платформ серій EX, QFX та MX і дозволяє ІТ-спеціалістам легко керувати обчислювальними ресурсами та мережевою інфраструктурою одночасно. Наприклад, замість відкриття заявки на зміни та очікування, коли мережеві адміністратори додадуть віртуальні мережі в ToR комутатор, адміністратори серверів можуть використовувати Puppet Enterprise в ОС Junos, щоб зробити ці зміни самостійно. Побудоване з урахуванням постійного зобов’язання Juniper до відкритих стандартів, це рішення є незалежним від постачальника та з відкритим вихідним кодом, що дозволяє клієнтам змінювати його відповідно до їх потреб.
- Організацію взаємодії з OpenStack: Як золотий партнер спільноти OpenStack, компанія Juniper Networks інтегрувала в свої комутатори серії EX, QFX та архітектуру QFabric можливості взаємодії з OpenStack через плагін OpenStack Networking. Ця інтеграція спрощує розгортання приватних, публічних та гібридних хмарних структур за допомогою набору стандартних інтерфейсів для застосункових програм (API). Замовники можуть розгортати багатошарові застосунки центрів обробки даних швидше з більш гнучкими можливостями керування фізичною мережею та віртуальними інфраструктурами за допомогою JunosV Contrail або рішень VMware.
У той час як хмарні обчислення швидко змінюють бізнес-процеси вже сьогодні, забезпечуючи більшу гнучкість та масштабованість ІТ інфраструктур, вони також приносять нові рівні складності мережі та нові ризики. Керування різноманітним набором ІТ-ресурсів у єдиному пулі може бути складною задачею, особливо якщо налаштування мережі проводиться вручну. Під час недавнього опитування IDC за замовленням Juniper, коли більше 500 ІТ-керівників у центрах обробки даних було попрошено назвати основні обмеження їх мережі сьогодні, то переважна більшість вказала, що саме повільні та трудомісткі ручні зміни негативно впливають на мережеві операції.
Для вирішення цих завдань, парадигма управління дата центрами відходить від ручного інтерфейсу командного рядка (CLI) до автоматизованих та добре організованих робочих процесів. Корпоративні клієнти радо шукають рішення, для полегшення їх роботи. А під час недавнього опитування, IDC повідомила, що основні респонденти в галузі ІТ-менеджменту відзначили пріоритетними напрямками на найближчі три роки: ефективність роботи, інвестиції в автоматизацію, а також зниження складності інструментів управління.
Чи будуть розгорнуті вони окремо чи як частина комплексної стратегії автоматизації центрів обробки даних, ці рішення можуть значно скоротити час, що витрачається на рутинні, але необхідні завдання. Вони дають ІТ-організаціям можливість максимізувати свої ІТ-ресурси та отримувати більш високі рівні масштабованості, надійності та гнучкості від своїх мереж.