Outdoor

Точка доступу Ruckus E510

Точка доступу Ruckus E510 стандарту 802.11ac Wave 2 являє собою унікальне непомітне двоелементною рішення, в якому РЧ-компоненти відокремлені від модуля антени. Такий підхід дозволяє гнучко розмістити антену, що особливо важливо, коли точку доступу необхідно розмістити всередині транспортного засобу або в екранованому металом середовищі.

Точку доступу E510 можна непомітно розмістити всередині інформаційних покажчиків на автобусних або залізничних вокзалах, а також всередині торгових автоматів та інформаційних кіосків.

Завдяки невеликій форм-фактору РЧ-модуль E510 можна встановлювати всередині паркових лавок, малих архітектурних форм, на ліхтарних стовпах або в інших вимогливих до естетики місцях.

Окремий низькопрофільний модуль антени розміщується поруч в непримітному місці.

Обидва модулі мають клас захисту IP-67 і захист від температурних впливів промислового класу, тому можуть протистояти найскладнішим умовам зовнішнього середовища, що дозволяє операторам і постачальникам послуг розгортати мережі Wi-Fi там, де це було неможливо раніше.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Точка доступу Ruckus E510

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені