Ruckus Wireless (англ. Ruckus Wireless, Inc.) — постачальник продуктів і технологій «Інтелектуальних бездротових мереж» («Smart Wi-Fi») для операторів зв’язку та корпоративних мереж в усіх географічних регіонах. Її основними нішами є навчальні заклади, громадські місця/парки, урядові установи та торгово-розважальні центри. Головний офіс компанії розташований у місті Саннівейл, штат Каліфорнія, США. Компанія Ruckus Wireless є учасником глобального ринку мобільних інфраструктур мережі Інтернет і корпоративних бездротових локальних мереж.

Запатентовані технології (зокрема BeamFlex™), на яких базуються продукти «Smart Wi-Fi» від Ruckus Wireless, забезпечують високий рівень надійності, дальності та швидкості передачі. Ці технології виокремлюють і підтримують сигнали Wi-Fi в трактах і каналах з поліпшеними характеристиками, що дозволяє адаптуватися до мінливого навколишнього середовища, а також уникати завад і перешкод, що погіршують робочі характеристики Wi-Fi.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!