OT/ICS/SCADA/IOT SECURITY

PALO ALTO NETWORKS PANORAMA + NGFW – СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТА УПРАВЛІННЯ МІЖМЕРЕЖЕВИМИ ЕКРАНАМИ

Palo Alto Networks Panorama + NGFW

Являє собою єдиним центром управління рішеннями Palo Alto Networks. Рішення надає статичні правила та динамічні оновлення систем. Panorama значно знижує робоче навантаження на офіцерів ІБ за рахунок оптимізації управління захистом мережі, запобіганню загроз, URL-фільтрації, ідентифікації додатків та користувачів, блокуванню файлів та фільтрації даних. З єдиної консолі управління можна проводити моніторинг трафіку NGFW, конфігурувати пристрої та призначати політики безпеки, отримувати розгорнуті звіти.

Інтегрована платформа управління.

Перегляд та управління трафіком NGFW, налаштування конфігурацій, глобальними політиками та звітами по трафіку та інцидентам ІБ, і все це з єдиної консолі. Платформа доступна у вигляді апартного та віртуального пристрою.

Panorama забезпечує:

 • Централізоване управління політиками NGFW
 • Спрощення будених операцій
 • Візуалізація мережевого трафіку та загроз
 • Повний збір та зберігання логів, включаючи логи від всіх NGFW та Traps

Логи NGFW керовані за допомогою Panorama, групуються та зберігаються разом, забезпечуючи:

Загальну візуалізацію: перелік додатків, URL, файлів та загроз з усіх керованих NGFW, відображаються разом в єдиній графічній консолі.

Гнучке керування політиками: підтримка глобального та локального управління політиками безпеки забезпечує гнучкість в управлінні.

Гнучкість в розгортанні: доступна у вигляді фізичного пристрою(М200 або М600), віртуальної машини для VMware ESXi або в публічних хмарних середовищах(Amazon Web Services та Microsoft Azure).

Panorama може буди розгорнута в трьох різних режимах:

Panorama – контроль політик та управління логами

Management Only – тільки керування конфігураціями пристроїв, логи не збираються.

Log Collector – тільки збір та управління логами.

Розподілення функцій управління та сбору логів дозволяє задовольняти вимогам по розширюваності або рознесенню пристроїв за географічною або організаційною ознакою. Вибір форм-фактору та режиму розгортання надає максимальну гнучкість по керуванню NGFW у розподілених мережах.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну PALO ALTO NETWORKS PANORAMA + NGFW – СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТА УПРАВЛІННЯ МІЖМЕРЕЖЕВИМИ ЕКРАНАМИ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені