NETWORK PROTECTION - NGFW Firewall UTM - EPP, VPN, DLP, IPS/IDS, Sandbox, Anti-Spam, DoS/DDoS, URL Filtering, DNS Security, File and data filtering , IoT Security

Міжмережевний екран Palo Alto Networks NGFW

Palo Alto Networks NGFW – провідне сімейство файерволів наступного покоління забезпечує мережеву безпеку з 2008го року. NGFW гарантують запобігання широкого спектру атак, виявляють як відомі, так і невідомі загрози за рахунок використання даних, отриманих з багатьох тисяч інстальованих пристроїв.

Міжмережеві екрани нового покоління від Palo Alto Networks захищають мережі за допомогою архітектури, орієнтованої на профілактику, яку можна легко розгорнути і використовувати. Використовуючи автоматизацію, зменшуються витрати часу на ручне управління і увага зосереджується на інших важливих завданнях.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ NGFW:

 • Безпека центру обробки даних
 • Безпека філій і роздрібних магазинів
 • Безпека мобільних і віддалених співробітників
 • Захист периметра мережі
 • Безпека мобільної мережі з підтримкою 5G, IoT, мобільні і приватні LTE мережі

NGFW доступні у вигляді фізичного обладнання(PA Series), віртуальних пристроїв(VM-Series), і файерволи для захисту мобільної мережі з підтримкою 5G. Платформи класифікуються за продуктивністю і області застосування, що дозволяє підібрати індивідуальне рішення під потреби організації з будь-якими потребами і масштабом.

Основні лінійки пристроїв: PA-7000 Series, PA-5000 Series, PA-3000 Series, PA-800 Series, PA-200, VM-Series, К2-Series.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Міжмережевний екран Palo Alto Networks NGFW

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені