ЕРР - Endpoint Protection Platform NGEPP - Next Generation Endpoint Protection Platform

Palo Alto Networks Cortex XDR

Cortex XDR ™ – це перший в світі додаток, в який інтегровані дані про мережу, кінцеві пристрої і хмару для запобігання складних атак. Ефективно використовуючи поведінкову аналітику, додаток визначає загрози які важко виявляються. Машинне навчання та моделі штучного інтелекту визначають загрози, які виходять із будь-яких джерел, включаючи керовані і некеровані пристрої.

Cortex XDR прискорює розстановку пріоритетів щодо загроз і швидкість реагування на інциденти, надаючи повну картину по кожній загрозі і автоматично визначаючи основну причину такої загрози. Об’єднуючи різні типи даних і спрощуючи аналіз, Cortex XDR знижує час реагування на загрозу, а також вимоги до знань і досвіду, необхідного для здійснення операцій по сортуванню і пошуку загроз. Тісна інтеграція з точками контролю доступу дозволяє швидко реагувати на загрози, а також застосовувати знання, отримані в результаті аналізу, для виявлення схожих атак в майбутньому.

Читати повністю
У Вас виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Palo Alto Networks Cortex XDR

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені