SIEM - Security information and event management

Обладнання для інформаційної безпеки MICRO FOCUS ARCSIGHT ENTERPRISE SECURITY MANAGER (ESM)

Micro Focus ArcSight Enterprise Security Manager (ESM) – аналізує та корелює кожну подію, що відбуваються в організації – кожен логін, вихід із системи, доступ до файлів, запит до бази даних – для точного визначення пріоритетів ризиків безпеки та порушень відповідності. ArcSight ESM забезпечує підхід до аналізу великих даних до корпоративної безпеки, перетворюючи великі дані на діючий інтелект. ArcSight ESM – це провідне на ринку рішення для збору, співвіднесення та звітності про інформацію про події безпеки.

ArcSight ESM допоможе вам:

 • Зв’язати дані з будь-якого джерела в режимі реального часу для виявлення інцидентів до того, як вони стануть порушенням.
 • Швидше вирішити проблеми: надати відповідь, хто що зробив? Де? Коли? І як? Збір, зберігання та аналіз будь-якої події з будь-якого джерела та в будь-який час.
 • Необов’язкові пакети відповідності дозволяють пакетні звіти для PCI, SOX та управління ІТ. Створення та підтримка операційного центру безпеки (SOC) за допомогою аналізу безпеки великих даних.
 • Інтеграція SOC через ІТ з мережевими операціями, службовим відділом, CMDB, бізнес-аналітикою, Hadoop, захистом електронної пошти, захистом програм, стрічками загроз тощо.

Неперевершена широта, глибина та швидкість збору подій за допомогою запатентованих інструментів управління журналами ArcSight ESM забезпечує центральний момент для аналізу щоденних ділових операцій. Озброєні всіма цими даними, можливості кореляції реального часу ArcSight ESM можуть виявляти незвичні або несанкціоновані дії в міру їх виникнення. Нарешті, можливості візуалізації та звітності ArcSight ESM підтримують персоналізовані інформаційні панелі та звіти на замовлення або заплановані звіти для адміністраторів, менеджерів або аудиторів.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MICRO FOCUS ARCSIGHT ENTERPRISE SECURITY MANAGER (ESM)

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені