Найбільша ІТ корпорація зі штатом понад 13000 співробітників, що розробляє широкий спектр Enterprise software в сегментах DevOps, Security, Hybrid IT, BigData analytic. Компанія веде свою історію з 1976 року, стрімке зростання Micro Focus почався в 2014 році, коли була обрана стратегія зростання та розвитку за рахунок злиттів і поглинань інших компаній. Так, в 2016 році компанія Serena Software, провідний постачальник в сегменті DevOps і ALM продуктів, була поглинена Micro Focus.
У 2017 році відбулося об’єднання Micro Focus з HP Enterprise, об’єднана компанія стала сьомою за розміром капіталізації серед софтверних продуктових компаній.
У Києві вже більше 10-ти років успішно функціонує R & D офіс Serena Software, який тепер став частиною Micro Focus. Тут традиційно ведеться розробка продуктів для DevOps і ADM (Application Development Management), а також BPM (Business Process Management) і ITSM (IT Services Management).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!