УНІВЕРСАЛЬНИЙ МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX304 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM

Характеристики універсальної платформи маршрутизації Juniper MX304

Фізичні характеристики

Пропускна здатність 4,8 Tbps
Максимум 10 GbE на слот/шасі 32/96
Максимум 40 GbE на слот/шасі 16/48
Максимум 100 GbE на слот/шасі 8/24
Розміри (H x W x D) 3,5 x 17,3 x 24 in (8,89 x 44 x 61 сm)
Вентиляційний струмінь фронт-тил
Робоча температура 32° – 115° F (0° – 46° C) на рівні моря
Кількість роз’ємів вентиляторів 3
Максимальна вага (приблизно) 66,1 Ibs (30 kg) (конфігурація 2 x RE)
Монтаж 2/4-опорний монтаж в стійку
Стійки (Rack Units, RU) 2

Огляд Juniper MX304 Universal Routing Platform

Juniper MX304 —універсальна платформа маршрутизації, яка надає змогу провайдерам і операторам зв’язку реагувати на швидкі зміни та сучасні потреби телеком-ринку. Основні функції MX304 охоплюють розширені можливості автоматизації та телеметрії, а також МАCsec шифрування зі швидкістю 400 GbE.

Маршрутизатор забезпечує підключення високої щільності 10GbE, 25GbE, 40GbE, 40GbE, 50GbE, 100GbE і 400GbE портів і пропускну спроможність 4,8 Тбіт/с при корпусі лише в 2 RU, що надає можливості для динамічної комутації та маршрутизації каналів зв’язку. Система живлення має надійну відмовостійкість, забезпечуючи повне резервування архітектури та високий коефіцієнт ефективності енергоспоживання. Платформа спрощує проектування і підтримує високу доступність мережі.

Поєднуючи високу пропускну спроможність і щільність інтерфейсів із компактністю та енергоефективністю, MX304 надає мережевим операторам доцільні рішення залежно від індивідуальних завдань.

Переваги маршрутизатора Juniper MX304 Universal Routing Platform

Висока щільність інтерфейсів
 • MX304 — повнофункціональний граничний маршрутизатор з одним шасі, який у своєму компактному форм-факторі забезпечує високу щільність портів для зростання масштабованості та передачі великих даних.
Забезпечення інтегрованої синхронізації
 • Маршрутизатори серії MX підтримують масштабовану апаратну синхронізацію відповідно до вимог LTE, включно з синхронною організацією локальної мережі Ethernet і протоколом точного часу (PTP). За допомогою такої вбудованої функції відповідати стандарту LTE-Advanced можна без використання зовнішніх генераторів тактових імпульсів.
Висока потужність та експлуатаційна ефективність
 • Велика продуктивність забезпечується енергоспоживанням усього 0,3 Вт/Гб/с, що має вирішальне значення для майбутнього масштабування високошвидкісних мереж.
Повна автоматизація та телеметрія
 • За допомогою інструменту Junos Automation Toolkit, а також універсальної підтримки сценаріїв та інтеграцій з програмними фреймворками можна автоматизувати операційні задачі, що суттєво заощадить час на експлуатацію та налаштування обладнання. Програмований чипсет Junos Trio 6 забезпечує високий рівень телеметрії, що допомагає швидко виявляти проблеми та приймати рішення щодо проектування, оптимізації та подальших інвестицій у мережеву інфраструктуру.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну УНІВЕРСАЛЬНИЙ МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX304 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені