МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 9000 SERIES

Пристрої серії NE9000 – це потужні, високонадійні, енергозберігаючі маршрутизатори, які виконують функції основних вузлів у великих мережах взаємодії ЦОДів (DCI), великих корпоративних і міських мережах, а також функції вузлів супер-ядра в магістральних мережах операторів.

У маршрутизаторах NE9000 з пропускною здатністю петабітного рівня використовуються мікросхеми Solar власної розробки Huawei. Технології неблокованої комутації на основі архітектури розподіленої комутації CLOS забезпечують високу лінійну швидкість передачі. Маршрутизатор NE9000E підходить для широкого застосування в мережах SDN, включаючи оптимізацію трафіку в реальному часі, синергію IP-мережі з оптичною мережею і комплексне надання сервісів DCI. Завдяки передовій платформі, механізму QoS і надійності операторського класу, NE9000 легко справляється з труднощами організації нових з’єднань для магістральних мереж.

Високопродуктивний магістральний маршрутизатор

Маршрутизатори NE9000 оснащені провідною в галузі об’єднавчою платою 28G з можливістю розширення до 56G або навіть 112G в майбутньому. Продуктивність в чотири рази перевищує середній показник по галузі: 4 Тбіт/с (з можливістю розширення до 8 Тбіт/с) на слот і 80 Тбіт/с (з можливістю розширення до 160 Тбіт/с) на одне шасі.

Одна платформа для всіх сервісів

Автоматизація та оптимізація мережевого трафіку на основі пропускної здатності і затримок підвищує коефіцієнт використання ресурсів смуги пропускання на 50%. Багаторівневе планування і відновлення на IP-рівні і оптичному рівні дозволяє знизити сукупну вартість володіння (TCO) на 40%. Маршрутизатор NE9000 також забезпечують швидке комплексне надання послуг у мережах DCI і DCN, знижуючи час виведення нового виробу на ринок (TTM).

Інноваційна енергозберігаюча конструкція

Високоінтегровані плати з трирівневим зсувом частоти, автоматичним управлінням ATOM, низьким енергоспоживанням (0,4 W/G, в два рази нижче середнього показника по галузі) і автоматичним регулюванням тепловідведення покращують розсіювання тепла на 30%.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 9000 SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені