МАРШРУТИЗАТОРИ СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 8000 SERIES

Маршрутизатори NetEngine 8000 дають можливість створити повносервісну інтелектуальну платформу маршрутизації для хмарної ери.

Працюючи з протоколами SR і SRv6 і надширокосмуговими з’єднаннями, маршрутизатори NetEngine 8000 у взаємодії з комутаторами Huawei нового покоління Network Cloud Engine (NCE) автоматизують обслуговування на всіх етапах життєвого циклу і забезпечують принцип попереджувальних дій при експлуатації і техобслуговуванні.

Пристрої доступні в різних конструктивних виконаннях: стандартне шасі, компактний блок із вбудованою картою і блок фіксованої конфігурації. Вирізняючись високою продуктивністю, надійністю, низьким енергоспоживанням і повним набором можливостей для подальшого розвитку, NetEngine 8000 підходить для застосування в мережах агрегації і доступу, базових мережах. Пристрої можуть функціонувати в якості базового вузла в корпоративній мережі WAN, вузла доступу в великомасштабній корпоративній мережі, вузла DCI, а також як вихідний пристрій кампусової мережі або інтегрованого центру обробки даних.

Лінійка провідних маршрутизаторів нового покоління NetEngine 8000 отримала визнання галузевих експертів, що відзначено рядом нагород, а також відповідає сучасній концепції функціонування «з урахуванням цілей і намірів користувачів». Це дозволить зняти ряд обмежень, з якими стикаються клієнти, що експлуатують мережі, і використовувати весь потенціал і можливості мереж.

Рухаючись планомірними кроками до автономно керованих мереж, компанія Huawei допомагає корпоративним клієнтам здійснити цифрову трансформацію бізнесу.

Плата надширокосмугового доступу 14,4 Тбіт/с

Найбільша в галузі ємність – 14,4 Тбіт/с на слот, що в 1,5 рази вище середнього показника по галузі. Дана характеристика дозволяє домогтися найвищої щільності портів: 36 портів 400 GE або 72 порти 100 GE. За рахунок компактності, чудової здатності відведення тепла і наднизького енергоспоживання пристроїв NetEngine 8000, а також повного набору забезпечуваних функцій, клієнти зможуть створювати прості конвергентні мережі надширокосмугового доступу з низькою сукупною вартістю володіння.

Інтелектуальні з’єднання на базі SRv6

Підтримувана пристроями NetEngine 8000 комбінація технологій IPv6 і Segment Routing (SRv6) дозволяє ефективно працювати з великим числом з’єднань. Автоматично створювані міждоменні з’єднання дозволяють моментально отримати доступ до хмари. Завдяки прискореному процесу надання послуг, який здійснюється в лічені хвилини, а також гарантії якості, що підтримується на заданому рівні обслуговування (SLA) як клієнтів, так і додатків, досягається високий ступінь задоволеності клієнтів і створюються умови для безпроблемного переходу від MPLS до SRv6.

 

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОРИ СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 8000 SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені