МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 5000E CLUSTER

Базовий маршрутизатор серії NetEngine 5000E може функціонувати в якості вузла корпоративної магістральної мережі, опорного вузла міської мережі, міжнародного шлюзу або вузла інфраструктури, що сполучає центри обробки даних (Data Center Interconnect; DCI). Пристрій, що вирізняється великою ємністю, високою надійністю, інтелектуальними функціями та енергоефективністю. Марштрутизатор підтримує такі схеми конфігурації: з одним шасі; з двома шасі, що встановлені в режимі «спина до спини»; кластера, що включає кілька шасі. Такі можливості дозволяють розширювати систему за запитом. Компанії легко впораються зі швидко зростаючим інтернет-трафіком і введенням нових сервісів в майбутньому.

Ємність кластера 256 Tбіт

Пристрої NE5000E з компактними лінійними платами 1,6 Тбіт/с вирізняються високою продуктивністю, можливостями інтеграції і низьким енергоспоживанням, а також комутаційною ємністю 819,2 Тбіт/с. Кластер NE5000E 2 + 2 може бути розширений до кластера 2 + 8 без переривання роботи сервісів, а також маршрутизатори на різних платформах можуть утворювати гібридний кластер.

Інтелектуальна, відкрита, повністю програмована мережа

Маршрутизатори NE5000E, що базуються на архітектурі програмно-конфігурованих мереж (SDN), забезпечать впровадження нових технологій оптимізації магістральних мереж і задовільнять всі вимоги корпоративних мереж. За допомогою віртуалізації мережі забезпечується висока ефективність поточних операцій, а також процесів розвитку мережі.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 5000E CLUSTER

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені