Маршрутизатори

Huawei NetEngine 5000E Cluster

Базовий маршрутизатор серії NetEngine 5000E може функціонувати в якості вузла корпоративної магістральної мережі, опорного вузла міської мережі, міжнародного шлюзу або вузла інфраструктури, що сполучає центри обробки даних (Data Center Interconnect; DCI). Пристрій, що вирізняється великою ємністю, високою надійністю, інтелектуальними функціями та енергоефективністю, підтримує схему конфігурації з одним шасі, з двома шасі, встановленими в режимі «спина до спини», а також кластер, що включає кілька шасі. Такі можливості дозволяють розширювати систему за запитом. Компанії легко впораються з швидко зростаючим інтернет-трафіком і введенням нових сервісів в майбутньому.

Ємність кластера 256 Tбіт

Пристрої NE5000E з компактними лінійними платами 1,6 Тбіт/с вирізняються високою продуктивністю, можливостями інтеграції і низьким енергоспоживанням, а також комутаційною ємністю 819,2 Тбіт/с. Кластер NE5000E 2 + 2 може бути розширений до кластера 2 + 8 без переривання роботи сервісів. NE5000E різних платформ можуть утворювати гібридний кластер.

Інтелектуальна, відкрита, повністю програмована мережа

NE5000E, розроблені на основі архітектури SDN, надають нові технології оптимізації магістральної мережі і відповідають вимогам SDN для корпоративних мереж. За допомогою віртуалізації мережі забезпечується висока ефективність поточних операцій, а також процесів розвитку мережі.

Технічні характеристики/Специфікація
У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Huawei NetEngine 5000E Cluster

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені