УНІВЕРСАЛЬНІ МАРШРУТИЗАТОРИ HUAWEI NETENGINE 40E SERIES

Універсальні професійні пристрої NetEngine40E (NE40E) призначені для виконання функцій маршрутизаторів ядра в корпоративних глобальних мережах, маршрутизаторів доступу в великих корпоративних мережах, маршрутизаторів взаємозв’язку і агрегації в кампусних мережах, а також граничних маршрутизаторів в великомасштабних мережах IDC.

У даних пристроях, спроектованих на основі 2-Тбітної платформи, використовуються мікросхеми Solar і універсальна платформа маршрутизації (VRP) розробки Huawei. Лінійні плати маршрутизації 2 Тбіт/с дозволяють застосовувати пристрої в високорозвинених рішеннях WAN SDN. Завдяки високій продуктивності, низькому споживанню енергії, інноваційній технології «жорстких» IP-каналів і швидкій еволюції, маршрутизатори NE40E відповідають вимогам низької затримки і високої надійності критично важливих для бізнесу сервісів.

Маршрутизатор NE40E завоювали ряд міжнародних нагород і застосовуються в державному секторі, а також у фінансовій, енергетичній і транспортній галузях, сферах радіомовлення і телебачення.

Плата широкосмугового доступу 2 Тбіт/с

Плати 2 Тбіт/с з кращими в галузі характеристиками і можливістю розширення до 4 Тбіт/с, в найближчому майбутньому планується надання портів 400 Гбіт/с. Висока щільність портів забезпечує економію простору, а запатентовані мікросхеми Solar і енергозберігаючі технології Huawei забезпечують високу продуктивність при низькому споживанні енергії.

Комерціалізація SDN

Маршрутизатори серії NE40E створені на базі архітектури програмно-конфігурованих мереж (SDN). Кращі в галузі технології оптимізації мереж з використанням MPLS і вбудованої підтримки оптимізації IP дозволяють вирішити проблеми нерівномірного розподілу трафіку, низької ефективності використання смуги пропускання і низької збіжності мереж, що виникають в результаті повторних обчислень маршрутів в разі несправності.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну УНІВЕРСАЛЬНІ МАРШРУТИЗАТОРИ HUAWEI NETENGINE 40E SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені