МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 20 E-S SERIES HUAWEI NETENGINE 20 E-S SERIES

Пристрої серії NE20E-S застосовуються в корпоративних мережах різних типів і розмірів. Діапазон робочої температури від -40ºC до 65ºC гарантує можливість функціонування в несприятливих умовах навколишнього середовища.

Мікросхеми NP власної розробки Huawei забезпечують високі швидкості передачі даних. Інноваційна технологія «жорсткого» IP-каналу забезпечує високу якість послуг виділеної IP-лінії. Інноваційні технології IP FPM і апаратна функція BFD гарантують швидке і точне виявлення та локалізацію несправностей. Універсальні технології надійності апаратного і програмного забезпечення забезпечують надійність операторського класу 99,999%. Інноваційна архітектура SDN, що передбачає збалансований розподіл трафіку, підвищує ефективність використання смуги пропускання.

Компактний дизайн, надання універсальних послуг

Висота пристрою варіюється від 2U до 8U, а глибина становить всього 220 міліметрів, що дозволяє економити простір в апаратній залі. Сервісні плати з інтерфейсами, що підтримують швидкості від 2 Мбіт/с до 100 Гбіт/с, гарантують універсальну передачу для підприємств.

Інноваційні технології, кращий користувальницький досвід

Завдяки мікросхем NP Huawei і інноваційним технологіям «жорсткого» каналу IP і IP FPM, маршрутизатори NE20E-S забезпечують надійність корпоративних мережевих сервісів, значно підвищуючи якість обслуговування користувачів.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР СЕРІЇ HUAWEI NETENGINE 20 E-S SERIES HUAWEI NETENGINE 20 E-S SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені