СЕРВІСНІ МАРШРУТИЗАТОРИ HUAWEI NETENGINE 05E & NETENGINE 08E SERIES

Пристрої серій NE05E і NE08E – це сервісні маршрутизатори середнього класу, розроблені на базі архітектури SDN і мікросхем NP компанії Huawei. У маршрутизаторах цієї серії використовується інноваційна технологія «жорсткого» IP-каналу для забезпечення низької затримки і високої надійності, які так необхідні для критично важливих бізнес-додатків. Маршрутизатори оснащені графічними інтерфейсами для надання IP-послуг в один клік, моніторингу обслуговування в режимі реального часу в масштабах всієї мережі та експорту користувальницьких звітів з можливістю конфігурації. Маршрутизатори призначені для забезпечення хмарними сервісами підприємств таких галузей, як транспорт, фінанси, електроенергетика та освіта.

Компактний розмір, висока пропускна здатність і широкий діапазон робочих температур

Компактні і високопродуктивні маршрутизатори з широким діапазоном робочих температур від -40ºC до + 65ºC призначені для роботи навіть в несприятливих умовах.

«Жорсткий» IP-канал

NE05E і NE08E використовують інноваційну технологію «жорсткого» IP-каналу (RFC 7625) для підвищення якості обслуговування до рівня SDH.

Мультисервісний доступ

Маршрутизатори NE05E і NE08E оснащені вбудованими платами PCM для доступу до низькошвидкісних сервісів, які дозволять спростити мережеві процеси та операції експлуатації і техобслуговування за допомогою функцій швидкого визначення стану мережі, формування журналів і виведення аварійної інформації в режимі реального часу. Тимчасова синхронізація ATOM GPS + 1588v2 спрощує розгортання мережі і знижує сукупну вартість володіння.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СЕРВІСНІ МАРШРУТИЗАТОРИ HUAWEI NETENGINE 05E & NETENGINE 08E SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені