КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 9800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine 9800 для центрів обробки даних

Серія CloudEngine 9800 – це високопродуктивні комутатори Ethernet c високою щільністю портів 100GE і низькою затримкою, що робить їх ідеальними для застосування в мережах центрів обробки даних. Сумісність даної серії з рядом інших комутаторів CloudEngine (CE 16800, 12800, 8800, 6800 і 5800) дозволяє використовувати її для створення еластичної, виртуалізованої, високоякісної структури, яка відповідає найсуворішим вимогам ЦОДа до хмарних обчислень.

Завдяки вдосконаленій апаратній структурі комутатори вирізняються високою щільністю портів 100GE/40GE, що забезпечує можливість реалізації різних функцій центру обробки даних. Пристрої можуть використовуватись в якості базових або агрегуючих комутаторів в мережах центрів обробки даних.

Висока щільність

Чотири слоти з 32 портами 100GE на карту, підтримка до 128 портів QSFP28 100GE на шасі 4U.

Алгоритм iLossless

Унікальний алгоритм iLossless дозволяє комутаторам вивчати інформацію про трафік мережі в реальному часі для адаптації до нових умов мережі і автоматичної оптимізації.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 9800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені