КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 6800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

Комутатори центру обробки даних серії CloudEngine 6800

Комутатори серії CE6800 нового покоління забезпечують високу продуктивність, високу щільність інтерфейсів і низьку затримку, що дозволяє підприємствам і операторам зв’язку створювати хмарні мережі центрів обробки даних.

Комутатори серії CE6800 з удосконаленою апаратною архітектурою з найвищою в галузі щільністю портів доступу 10 GE/25 GE. Поряд з висхідними інтерфейсами 40 GE/100 GE комутатори підтримують функції центру обробки даних, високопродуктивні технології стекування і вибір напрямку повітряного потоку. Комутатори CE6800 працюють як комутатори ядра або агрегації в кампусних мережах.

Інтерфейси доступу високої щільності призначені для створення хмарних мереж ЦОДів підприємствами і операторами зв’язку. Пристрої взаємодіють з комутаторами ядра CE16800 і CE12800 центрів обробки даних для побудови гнучких, простих, відкритих і безпечних мереж.

Надвисока ємність буфера

Надвисока ємність буфера 4 Гб, в 80 разів перевищує середній показник по галузі, дозволяє легко справлятися з перевантаженнями, що виникають в результаті різкого стрибка трафіку в мережі.

Інтелектуальна експлуатація та техобслуговування

Інтелектуальні операції експлуатації та обслуговування, підтримка проактивного виявлення маршрутів в масштабі всієї мережі, моніторинг робочого стану мережі в реальному часі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 6800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені