КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 12800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine 12800 для центру обробки даних

Високопродуктивні базові комутатори нового покоління серії CE12800 призначені для ЦОД і великих кампусних мереж. Стабільна і безпечна оперативна робота сервісів комутації на рівнях 2 і 3 гарантують розгортання еластичної і динамічної віртуальної мережі високої якості.

Комутатори серії CE12800 забезпечують надвелику комутаційну ємність на рівні 178/1032 Тбит/с і підтримують інтерфейси передачі на лінійній швидкості: 576 x 100 GE, 576 x 40 GE, 2,304 x 25 GE і 2304 x 10 GE. Конструкція з вентиляцією спереду-назад вирізняється надійністю промислового класу. У пристроях передбачені різні засоби віртуалізації і ряд функцій підтримки сервісів центрів обробки даних, а енергозберігаючі технології дозволяють знизити енергоспоживання.

Інтелектуальне управління і обслуговування

Засоби дистанційного вимірювання на базі gRPC допоможуть у вимірюванні показників шляхів по всій мережі і відстеженні працездатності мережі в реальному часі.

Віртуалізація

Один комутатор CE12800 може бути віртуалізованим в 16 логічних комутаторів; підтримка спільного використання ресурсів центрами обробки даних на основі BGP-EVPN.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE 12800 SERIES DATA CENTER SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені