Мультигігабітний комутатор HUAWEI S6720-SI SERIES MULTI GE SWITCHES

Мультигігабітні комутатори серії S6720-SI

Нове покоління мультигігабітних фіксованих комутаторів 10 GE серії S6720-SI від компанії Huawei призначене для високошвидкісного підключення бездротових пристроїв, організації з’єднання 10 GE з серверами центрів обробки даних, а також доступу та агрегації в кампусовій мережі.

Велика кількість мультігігабітних портів

Підтримка 16/24/48 мультігігабітних портів (1 GE, 2,5 GE, 5 GE і 10 GE) і відсутність необхідності в реконструкції і заміні кабелів максимально підвищують окупність.

Інноваційна технологія передачі електроенергії PoE ++ на 200 м

Технологія передачі електроенергії PoE ++ (60 Вт) на відстані до 200 м для точок доступу дозволяє відмовитися від проміжних вузлів і знизити капітальні витрати на 12,5%.

SVF для простоти експлуатації та обслуговування мережі

Технологія SVF дозволяє пристрою працювати в якості допоміжного батьківського або клієнтського вузла. Технологія SVF (Super Virtual Fabric) забезпечує віртуалізацію комутаторів ядра, комутаторів агрегації, а також комутаторів доступу і бездротових точок доступу в одному пристрої, що значно спрощує управління мережею.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Мультигігабітний комутатор HUAWEI S6720-SI SERIES MULTI GE SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені