Комутатор HUAWEI S6720-HI SERIES SWITCHES

Комутатори серії S6720-HI

Повнофункціональні маршрутизатори серії S6720-HI 10 GE – це перші стаціонарні комутатори Huawei, готові до роботи з IDN-інтерфейсом, що забезпечують 10GE ниcхідні порти і 40 uplink-портів GE/100 GE.

Комутатори серії S6720-HI забезпечують власні можливості змінного струму і можуть керувати  1К точок доступу. Вони мають функцію вільної мобільності, що забезпечує стабільний призначений для користувача інтерфейс, а також підтримують VXLAN для реалізації віртуалізації мережі. Комутатори серії S6720-HI також оснащені вбудованими датчиками безпеки і підтримують виявлення аномального трафіку, аналіз зашифрованих комунікацій (ECA) і обман загроз по всій мережі. Комутатори серії S6720-HI ідеально підходять для корпоративних кампусів, операторів зв’язку, вищих навчальних закладів та державних установ.

Дротова/бездротова конвергенція

Рідна функція змінного струму ефективно управляє точками доступу. Функція Super Virtual Fabric (SVF) віртуалізує ядро/агрегацію плюс комутатори доступу і бездротові точки доступу в одному пристрої, значно спрощуючи управління мережею.

Автоматизовані мережеві послуги

Програмно-визначальний кампус (SD-Campus) автоматизує мережу для прискорення надання послуг і зниження операційних витрат (OPEX-operating expense) на 80%.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Комутатор HUAWEI S6720-HI SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені