Коммутатори

Huawei S6720-HI Series Switches

Комутатори серії S6720-HI

Повнофункціональні маршрутизатори серії S6720-HI 10 GE – це перші стаціонарні комутатори Huawei, готові до роботи з IDN-інтерфейсом, що забезпечують 10 нижніх GE-портів і 40 uplink-портів GE / 100 GE.

Комутатори серії S6720-HI забезпечують власні можливості змінного струму і можуть керувати точками доступу 1K. Вони мають функцію вільної мобільності, що забезпечує стабільний призначений для користувача інтерфейс, а також підтримують VXLAN для реалізації віртуалізації мережі. Комутатори серії S6720-HI також оснащені вбудованими датчиками безпеки і підтримують виявлення аномального трафіку, аналіз зашифрованих комунікацій (ECA) і обман загроз по всій мережі. Комутатори серії S6720-HI ідеально підходять для корпоративних кампусів, операторів зв’язку, вищих навчальних закладів та державних установ.

Дротова / бездротова конвергенція

Рідна функція змінного струму ефективно управляє точками доступу. Функція Super Virtual Fabric (SVF) віртуалізує ядро / агрегацію плюс комутатори доступу і бездротові точки доступу в одному пристрої, значно спрощуючи управління мережею.

Автоматизовані мережеві послуги

Програмно-визначальний кампус (SD-Campus) автоматизує мережу для прискорення надання послуг і зниження операційних витрат (OPEX-operating expense) на 80%.

Технічні характеристики/Специфікація
У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Huawei S6720-HI Series Switches

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені