КОМУТАТОР HUAWEI S5720S-LI SERIES SWITCHES

Комутатори серії S5720S-LI

Енергоефективний комутатор Gigabit Ethernet нового покоління S5720S-LI оснащений гнучкими портами доступу GE і портами 10GE для передачі у висхідному напрямку.

Високопродуктивний пристрій з багатофункціональною платформою маршрутизації VRP (Versatile Routing Platform; VRP) розробки Huawei підтримує технологію інтелектуального стека (iStack), гнучкі можливості організації мережі Ethernet і диверсифікований контроль безпеки. Це екологічне, легке в керуванні і масштабоване недороге рішення для організації гігабітних з’єднань з робочими станціями.

iStack

Технологія інтелектуального стека (iStack) візуалізує кілька комутаторів в єдиний пристрій, підвищуючи, тим самим, надійність, спрощуючи процеси конфігурації і управління. Для формування стека не потрібне налаштування. Спрощення експлуатації та обслуговування мережі за допомогою SVF.

Спрощення експлуатації та обслуговування мережі за допомогою SVF

Підтримка технології Super Virtual Fabric (SVF), що забезпечує віртуалізацію архітектури кампусової мережі, в якій базові комутатори/комутатори рівня агрегації, комутатори доступу і точки доступу суміщені в одному пристрої для простоти експлуатації та обслуговування. S5720S-LI також виконує функції клієнтського вузла з можливістю автоматичної налаштування і запуску в роботу.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI S5720S-LI SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені