КОМУТАТОР HUAWEI S5720-LI SERIES SWITCHES

Спрощені комутатори Gigabit Ethernet серії S5720-LI

Енергоефективний комутатор Gigabit Ethernet нового покоління S5720-LI оснащений гнучкими портами доступу GE і портами 10GE для передачі у висхідному напрямку.

Високопродуктивний пристрій з режимом store-and-forward і багатофункціональною платформою маршрутизації VRP (Versatile Routing Platform; VRP) розробки Huawei підтримує технологію інтелектуального стека (iStack), гнучкі можливості організації мережі Ethernet і диверсифікований контроль безпеки. Це екологічне, легко кероване і масштабоване недороге рішення для організації гігабітних з’єднань з робочими станціями.

Простий підхід до стекування обладнання

Підтримка технології інтелектуального стека (iStack). Можливість стекування за допомогою електричних портів зі швидкістю 96 Гбіт/с спрощує настройку стека і скорочує витрати.

Різноманітні сервісні можливості

Пристрій, який підтримує протоколи маршрутизації рівня 3 (наприклад, RIP і OSPF), може функціонувати як клієнт Super Virtual Fabric (SVF), що автоматично налаштовується і запускається в роботу.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI S5720-LI SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені