КОМУТАТОР HUAWEI S12700 SERIES AGILE SWITCHES

Гнучкі комутатори серії S12700

Гнучкі комутатори Huawei серії S12700 призначені для кампусних мереж наступного покоління. У пристроях, спроектованих на чіпах мережевого процесора Huawei (Ethernet Network Processor; ENP), застосовується повністю програмована архітектура, яка дозволяє адаптуватися до мінливих потреб в сервісах, гнучко і оперативно (всього за шість місяців) запроваджувати і запускати нові сервіси.

Завдяки високошвидкісний комутації на рівнях 2 і 3, і підтримці мільйонів апаратних записів, пристрої здатні підтримувати розвиток кампусової мережі протягом наступних 10 років.

У пристроях серії S12700 передбачена функціональність контролера доступу WLAN великої місткості, що дозволяє домогтися об’єднання дротової і бездротової мереж і вирішити проблему нестачі ємності контролерів.

Повністю програмована архітектура

Повністю програмована архітектура дозволяє гнучко і оперативно (всього за шість місяців) запроваджувати і запускати нові сервіси.

Багаторівневі апаратні записи

Підтримуються близько 1 млн записів MAC-адрес, 3 млн FIB-записів і 1 млн записів NetStream, а також плати високої щільності 8x100GE і 16x40GE. Адаптація до будь-якого збільшення числа терміналів і послуг в мережі MAN. Оптимальне рішення для застосування в університетських мережах і мережах великих підприємств.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI S12700 SERIES AGILE SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені