Комутатор HUAWEI CLOUDENGINE S6730-S SERIES SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S6730-S

Комутатори серії Huawei CloudEngine S6730-S надають 10 GE низхідних (downlink) портів GE поряд з 40 висхідними (uplink) портами GE, тим самим забезпечують високошвидкісний доступ до серверів високої щільності зі швидкістю 10 Гбіт/с. CloudEngine S6730-S також функціонує як основний або агрегуючий комутатор в кампусних мережах, забезпечуючи швидкість 40 Гбіт/с.

Завдяки віртуалізації на основі віртуальних розширюваних локальних мереж (VXLAN), комплексним політикам безпеки і цілої низки функцій якості обслуговування (QoS) комутатор CloudEngine S6730-S допомагає підприємствам будувати масштабовані, надійні і безпечні кампусні мережі та мережі центрів обробки даних.

Інтелектуальне мережеве обладнання

Збираючи дані про пристрої у режимі реального часу за допомогою телеметрії, аналізатор мережі кампусу компанії Huawei – iMaster NCE-CampusInsight – допомагає швидко і завчасно виявляти, а також усувати мережеві проблеми, що негативно впливають на роботу користувачів, передаючи інформацію до Відділу експлуатації і технічного обслуговування (O&M).

Автоматизовані мережеві послуги

Віртуалізація на базі VXLAN автоматизує розгортання віртуальних мереж (ВНС) – досягнення однієї мережі для декількох цілей – і скорочує операційні витрати (OPEX) на 80%.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Комутатор HUAWEI CLOUDENGINE S6730-S SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені