Комутатор HUAWEI CLOUDENGINE S6730-H SERIES 25 GE SWITCHES

Комутатори 25GE серії CloudEngine S6730-H

У серію комутаторів 25GE CloudEngine S6730-H корпоративного класу входять базові комутатори і комутатори агрегації нового покоління, що вирізняються винятковою продуктивністю і надійністю, а також підтримують хмарне управління та інтелектуальні функції експлуатації та технічного обслуговування (O&M).

Створені на базі провідної в галузі універсальної платформи маршрутизації (VRP) і з урахуванням вимог безпеки, IoT і хмарних сервісів, дані пристрої підходять для застосування в корпоративних кампусах, коледжах і університетах, а також центрах обробки даних.

Високощільний доступ 25GE

Завдяки своїй компактності і глибині шасі всього 220 мм ці високощільні фіксовані комутатори забезпечують гнучкі можливості розгортання.

Конвергенція дротової і бездротової мереж

Можливість управління 1024 точками бездротового доступу і наявність загального функціоналу управління політиками дротових і бездротових мереж дозволить усунути недоліки автономних WLAN-контролерів, пов’язані з неможливістю збільшення швидкості передачі, в епоху Wi-Fi 6.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Комутатор HUAWEI CLOUDENGINE S6730-H SERIES 25 GE SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені