КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S6730-H SERIES 10 GE SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S6730-H

Пристрої CloudEngine S6730-H з функціоналом підключення по 10 GE призначені для організації корпоративних кампусних мереж, операторських мереж, а також мереж в державних і освітніх установах. Вбудований контролер бездротового доступу, що підтримує максимально 1024 точки доступу WLAN, дозволить об’єднати провідну та бездротову мережі і спростити операції. Завдяки функціоналу повної мобільності (Free Mobility) користувачі не помітять різниці в якості сервісів, незалежно від того, де вони знаходяться, а технологія мережевої віртуалізації VXLAN дозволить створити багатоцільову мережу. Рішення CloudEngine S6730-H з вбудованими засобами вимірювання стану безпеки дозволяє виявляти підозрілий трафік і шахрайські дії, які загрожують безпеці мережі. Технологія Encrypted Communications Analytics дозволяє виявити шкідливі коди, які містяться в зашифрованому трафіку.

Високощільний доступ 10GE

Забезпечує кращу в галузі щільність портів 10GE з одним комутатором, що підтримує до 48 портів 10GE з лінійною швидкістю, що ідеально підходить для передачі Wi-Fi 6.

Дротова і бездротова конвергенція

Керуйте 1024 бездротовими точками доступу і об’єднуйте управління політиками бездротового і дротового зв’язку для Wi-Fi 6, уникаючи вузьких місць продуктивності перенаправлення на автономних AC WLAN.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S6730-H SERIES 10 GE SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені