КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5736-S SERIES MULTI-GE SWITCHES

Мульти-GE комутатори серії CloudEngine S5736-S

Комутатори серії CloudEngine S5736-S – це стандартні мульти-GE комутатори доступу епохи Wi-Fi 6, оснащені 24 низхідними портами, чотирма  висхідними портами 10 GE SFP+ і одним розширеним слотом.

Комутатори, що працюють на базі уніфікованої універсальної маршрутизаційної платформи (VRP) компанії Huawei, мають ряд можливостей, включаючи функції Intent-Driven Network (IDN) і гнучкий Ethernet, а також вдосконалений Layer 3 і  Internet Protocol версії 6 (IPv6). У поєднанні зі спрощеною експлуатацією та обслуговуванням (O&M) і надійними можливостями Power over Ethernet (PoE), ця серія призначена для роботи з бездротовими локальними мережами (WLAN) точок доступу (APs) в кампусних мережах.

Пристрій CloudEngine S5736-S може використовуватися як комутатор доступу або агрегаційний комутатор кампусової мережі або як комутатор доступу до міської обчислювальної мережі (MAN).

Надшвидкий доступ 10 GE 

Підтримує 24 x 10 GE портів доступу і 90 Вт живлення на порт.

Надвисока смуга пропускання

Надвелика смуга пропускання стека забезпечує пропускну здатність стека до 480 Гбіт/с на основі додаткових 4-x 40 GE карт і фіксованих мульти-GE портів.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5736-S SERIES MULTI-GE SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені