КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5735-S SERIES SWITCHES

Комутатори CloudEngine серії S5735-S

В дану серію включені стандартні комутатори доступу на гігабітних швидкостях, які надають від 24 до 48 гнучких низхідних портів GE на будь-якій швидкості і чотири фіксованих висхідних порти 10 GE. Функціональність S5735-S забезпечує широке застосування даних пристроїв – для організації рівнів доступу та агрегації в кампусних мережах, а також реалізації доступу в центрах обробки даних. В основі серії лежить високопродуктивна платформа нового покоління і універсальна платформа маршрутизації Huawei – Versatile Routing Platform (VRP). Завдяки цьому поєднанню комутатори наділені такими передовими характеристиками, як поліпшена функціональність рівня 3, спрощені засоби експлуатації і техобслуговування, гнучкі методи організації мережі Ethernet і витримані перевірені функції IPv6.

Різноманіття сервісних функцій

Функціональні можливості комутації рівня 3 – OSPF, IS-IS, BGP і VRRP – забезпечують передачу голосових послуг, відео і даних.

Спрощена експлуатація та техобслуговування мережі

Використання технології віртуалізації Super Virtual Fabric (SVF) поряд з можливістю автоматичної настройки і запуску клієнтів в роботу дозволяє об’єднати фізичні ресурси «базовий комутатор/комутатор агрегації + комутатор доступу + точка доступу» в єдиний логічний пристрій, що спрощує експлуатацію і техобслуговування мережі.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5735-S SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені