КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5735-L SERIES SWITCHES

Комутатори CloudEngine серії S5735-L

В дану серію включені спрощені комутатори доступу на гігабітних швидкостях, які надають від 12 до 48 гнучких низхідних портів GE на будь-якій швидкості і чотири фіксованих висхідних порти 10 GE.

Функціональність пристроїв CloudEngine S5735-L дозволяє застосовувати їх для організації мережевого доступу в корпоративних кампусах і підключення робочих місць до мережі на гігабітних швидкостях. В основі серії лежить високопродуктивна платформа нового покоління і універсальна платформа маршрутизації Huawei – Versatile Routing Platform (VRP). Завдяки цьому поєднанню комутатори відрізняються гнучкістю організації мережі Ethernet і різноманіттям методів захисту і контролю безпеки. Пристрої, що підтримують різні протоколи маршрутизації рівня 3, забезпечують високу продуктивність і розширені можливості обробки мережевих послуг.

Безшумна енергозберігаюча конструкція

Застосування різних енергозберігаючих технологій, таких як перемикання недіючого порту в стан «сну», автоматичне регулювання потужності порту і варіанти конструкції без вентиляторів, дозволяють домогтися енергоефективності в проектах доведення гігабітних ліній до робочих місць.

Спрощена експлуатація та техобслуговування мережі

Використання технології віртуалізації Super Virtual Fabric (SVF) поряд з можливістю автоматичної настройки і запуску клієнтів в роботу дозволяє об’єднати фізичні ресурси «базовий комутатор / комутатор агрегації + комутатор доступу + точка доступу» в єдиний логічний пристрій, що спрощує експлуатацію і техобслуговування мережі.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5735-L SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені